Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

2019_H
2019_S
2019_V

Пошук

Новини освіти

ДІА «Позитив»

ДІА «Позитив» -  запрошує  творчих амбіційних дітей та підлітків поринути в інформаційний простір і спробувати свої сили в журналістиці. 

Дитяча  інформаційна агенція «Позитив» - найкращий старт для майбутнього журналіста , чудовий майданчик для здобуття  початкових знань та практичних навичок роботи у газеті, радіо, на телебаченні та в Інтернет-виданні.

Ми вивчаємо основи журналістики,, завжди першими дізнаємося найцікавіші новини і їх розповсюджуємо у дитячих засобах масової інформації.

Ми працюємо у мультимедійній редакції, до яка об’єднує:

- Дитячу телестудію  «Я+Ти»;

- Дитячу редакцію радіо;

- Дитячу газету  «Сміляночка»

- Інтернет-ресурс  Будинку дитячої та юнацької творчості.

Наші дорослі партнери: Комунальне підприємство «Медіа-центр», регіональна газета «Сміла», телестудія «Тясмин», редакція міськрайонного радіо, «Сміла-ТВ», міськрайонна організація Національної спілки журналістів України. Асоціація кіноосвіти та медіапедагогіки України.

Наші досягнення:

«Краща мультимедійна редакція» - 2012 р. Міжнародний конкурс шкільних медіа м. Миколаїв.

І місце у номінації «Інформаційна радіопрограма» - 2013 р. Міжнародний фестиваль аудіовізуальних мистецтв «Кришталеві джерела» м. Вінниця

І місце у номінації «Телепрограма» 2013 р. Відкритий фото-відеоконкурс «Осінні барви Буковини» м. Чернівці

Міжнародний фестиваль «Прес-весна на Дніпрових схилах» 2014 р.

-  Спеціальна премія в номінації «Радіопрограма»

-  Лауреати: Катя Ліщинська, Ольга Хорошко, Анастасія Моргун, Катя Ключка.

Всеукраїнський фестиваль анімаційних та відеофільмів «Безпечна праця-2014» - ДІА «Позитив» переможець в номінації Соціальний проект».

Керівник ДІА «Позитив» Харченко Юлія Миколаївна, голова міськрайонної організації Національної спілки журналістів України, член Всеукраїнської асоціації кноосвіти та медіапедагогіки,  заступник головного редактора КП «Медіа-центр».

 

 

 

 

 Путівник "Патріотична екскурсія Смілою"

 

 Путівник "З вікна міської маршрутки"