Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Пошук

Новини освіти

Повітряні змії

Керівник гуртка: Калініченко Євгенійович

Хто з нас у дитинстві не мріяв про повітряного змія? А змайструвати його власноруч? Цю справу багато хто вважає дитячою забавою. Але це не так. Адже створення повітряного змія може захоплювати людей різного віку.

А ще повітряний змій – це зручна іграшка для пізнання законів природи, знайомства з законами аеродинаміки, розвитку конструкторських здібностей, фантазії, просторового мислення.

Основна мета занять – залучити дітей до технічної творчості, виготовлення повітряних зміїв; розвивати конструкторські здібності; виховувати у вихованців охайність, точність, творчий підхід до праці, волю в подоланні труднощів; ознайомити з історією виникнення і розвитку повітряних зміїв, їх будовою, авіаційною термінологією, прийомами роботи з інструментами; захопити дітей любов’ю до неба на все життя. 

Особлива увага приділяється виробленню в дітей  практичних навичок роботи із застосуванням сучасних технологій. Діти вчаться розуміти схеми,  читати креслення і самостійно креслити, а це сприяє розвитку просторової уяви. Гуртківці вивчають особливості властивостей різних матеріалів, з яких виготовляються найпростіші повітряні змії; знайомляться з елементами художнього оформлення та дизайну, з прийомами і методами роботи з матеріалами, інструментами. Головне у практичній роботі гуртка - проведення льотних випробувань моделей, тренувальних запусків та участі у змаганнях. Адже масу позитивних емоцій викликає в дітей процес вдалого запуску змія.

Вихованці гуртка неодноразові призери обласних змагань «Повітряні змії».