Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

2019_H
2019_S
2019_V

Пошук

Новини освіти

Навчальні програми з позашкільної освіти

Додаток                               
 до наказу Будинку дитячої
та юнацької творчості від
від 05.09.2018 № 102             

Перелік навчальних програм, за якими працюють творчі об’єднання Будинку дитячої та юнацької творчості у 2018 – 2019 н.р.

Творче об’єднання,     ПІБ керівника гуртка, що працює за цією програмою 

Назва навчальної програми

 

Затвердження навчальної програми (дата  і номер документу)

 

Посилання на веб-ресурс, де розміщено програму

 

 

Художньо-естетичний напрям      

Вокальний профіль

     

Театр естрадної пісні «Ерідан» (керівник Шастун Н.О.)

 

 

 

Навчальна програма вокального мистецтва / Н.З.Чернікова Початковий, основний та вищий рівні

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України  (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657)

 

 

Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичний напрям (вокальний, хореографічний, музичний, театральний, цирковий профілі) Випуск 1 / Заг. ред. Шкура Г.А., Биковський Т.В. -  К.: Український державний центр позашкільної освіти, 2016. - С.40 – 68.

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_hen/

Вокальна студія «Юність» (керівник Даниленко М.А)

 

 

 

Навчальна програма вокального мистецтва / Н.З.Чернікова Початковий, основний та вищий рівні

 

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657) 

 

 

 

Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичний напрям (вокальний, хореографічний, музичний, театральний, цирковий профілі) Випуск 1 / Заг. ред. Шкура Г.А., Биковський Т.В. -  К.: Український державний центр позашкільної освіти, 2016. - С.40 – 68.

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_hen/

Театр-студія «Попелюшка» (керівник Воробйова І.І.)

Театральний гурток «Міраж» (керівник Симоненко С.І.)

Дитячий театр «Мікс» (керівник Воробйова І.І.)

 

 

Навчальна програма театрального мистецтва / С.О.Загоняйко, Н.В.Войчук

Початковий (4/144), основний (6/216; 5/324) та вищий рівні

 

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657)

 

 

 

 

Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичний напрям (вокальний, хореографічний, музичний, театральний, цирковий профілі) Випуск 1 / Заг. ред. Шкура Г.А., Биковський Т.В. -  К.: Український державний центр позашкільної освіти, 2016. - С. 178

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_hen/

 

Хореографічний профіль  

 

 

 

Хореографічний гурток «Шторм» (керівник Селіванов Д.М.)

 

 

 

Навчальна програма танцю стилю «Брейк-данс»

Початковий, основний та вищий рівні

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657)

 

 

 Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичний напрям (вокальний, ореографічний, музичний, театральний, цирковий профілі). - Випуск 1 / Заг. ред. Шкура Г.А., Биковський Т.В. -  К.: Український державний центр позашкільної освіти, 2016. –  с.120

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_hen/

Гурток народного танцю «Водограй» (керівник Каптенко Г.В.)

 

Хореографія / Захарова О. К., Козинко Л.Л.

Початковий, основний, вищий рівень 9 р.н.

 

Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної-ради-з-питань-освіти Міністерства освіти і науки України (протокол № 2 від 09.04.2014, лист ІІТЗО від 07.07.2014 №14.1/12-Г-1128)

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-

osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/

hudozhno-estetichniy-napryam/

Гурток класично-естрадного танцю «Юлія» (керівник Тимохіна Ю.Г.)

 

 

 

Хореографія / Захарова О. К., Козинко Л.Л.

Початковий, основний, вищий рівень 9 р.н.

 

Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної-ради-з-питань-освіти Міністерства освіти і науки України (протокол № 2 від 09.04.2014, лист ІІТЗО від 07.07.2014 №14.1/12-Г-1128)

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-

osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/

hudozhno-estetichniy-napryam/

 

 

Клуб спортивного бального танцю «Колорит» (керівник Овсієнко К.В.)

 

 

 

ХОРЕОГРАФІЯ (автори Захарова О.Г., Козинко Л.Л.)

 

 

 

Схвалено Комісією з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України» (протокол № 2 від 09.04.2014, лист 1ІТЗО від 07.07.2014 № 14.1/12-Г-1128)

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-

osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/

hudozhno-estetichniy-napryam/

 

 

Клуб спортивного бального танцю «Колорит» (керівники Букіна А.В., Букіна Л.В., Овсієнко К.В.)

Клуб спортивного бального танцю  «ЛАДенс»  (керівники Городов Д.М., Городов В.О.)

Спортивний бальний танець / Букіна Л.В. Початковий, основний і вищий рівні навчання

 

 

 

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 30.08.2017

 

 

 

http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/

navchalno-metodychne-zabezpechennia/

navchalni-prohramy

 

 

 

Образотворчий профіль

     

Гурток образотворчого мистецтва «Юний художник» (керівник Золотоногова М.А.) Гурток образотворчого мистецтва «Чарівні пензлики» (керівник Шарига А.О.)

Навчальна програма з образотворчого мистецтва. / О.Міщенко, Н.Панченко

Початковий, основний, вищий рівень 

Схвале но науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол №3 від 29.12.2015)

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-

osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/

hudozhno-estetichniy-napryam/

https://drive.google.com/file/d/

0B3m2TqBM0APKdmU0U0NaVEFiSDQ

Гурток образотворчого мистецтва «Жива палітра» (керівник Науменко А.С.)

 

 

 

 

 

Навчальна програма студії образотворчого мистецтва / А.О.Филипенко, І.О.Василянська, В.П.Мельник
початковий рівень: 1 р.н. – 4/144 год.; основний рівень : 1 р.н. – 6/216 год. вищий рівень 1-ий і наступні р.н.– 9/324 год.

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658)

 

 

 

 

 

Навчальні програми з позашкільної освіти позашкільної освіти художньо-естетичного напряму: вип. 2 / за ред. Биковського Т.В., Шкури Г.А. – К.: УДЦПО, 2016. – В. 2. – С.209.

 http://udcpo.com.ua/metod_work/

 

 

 

 

Студія образотворчого мистецтва «Перлина» (керівник Корсунь Н.В.) 

 

 

Програма студії образотворчого мистецтва / А.О.Филипенко, І.О.Василянська, В.П.Мельник

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658)

 

 

Навчальні програми з позашкільної освіти позашкільної освіти художньо-естетичного напряму: вип. 2 / за ред. Биковського Т.В., Шкури Г.А. – К.: УДЦПО, 2016. – В. 2. – С.209.

 http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_hen/

 Декоративно-ужитковий профіль

     

Гурток образотворчого мистецтва «Жива палітра» (керівник Науменко А.С.)

 

 

Декоративно-ужиткове мистецтво /Вержбицька І. В., Лебідь Л.Ю.)

 

Схвалено науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України» (протокол №3 від 29.12.2015)

http://zpo.ucoz.ua/Programu_/Estetuchnu/dekorativno-uzhitkove.pdf

http://udcpo.com.ua/ /metod_work/

 

Гурток декоративно-ужиткового мистецтва «Мальва» (керівник Шевченко В.М.)

 

Гурток народної творчості / В.С.Воронкова, В.П.Мельник

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658) //

 

 

Навчальні програми з позашкільної освіти. Художньо-естетичний напрям (декоративно-ужитковий та образотворчі профілі). Випуск 2 / Андрійчук С.А., Василянська І.О., Вовченко О.П., та ін. – К.: 2016. – С. 186 – 196.

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_hen/

Гурток бісероплетіння (керівник Опара С.Є.)

 

Бісерне рукоділля / І.В.Кікцьо, В.П.Мельник

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658)

 

Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму: Вип. 2 / за ред. Биковського Т.В., Шкури Г.А. – К.: УДЦПО, 2016. – В. 2. – С.20

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_hen/

Науково-технічний напрям

     
Художньо-технічний профіль      

Гурток моделювання іграшок-сувенірів (керівник Чернай А.О.)

 

 

 

Навчальна програма з моделювання іграшок-сувенірів / Л.М. Гайдай, О.В.Козачок

 

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 11.11.2014 р. № 1/11-17865)

 

 

 

Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму: Вип. 1 / За ред. Шкури Г.А., Биковського Т.В. – К.: УДЦПО, 2014.  – С. 171 – 181.

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/naukovo-tehnichniy-napryam/

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_ntn/

Гурток  конструювання та моделювання одягу (керівник Чернай А.О.)

 

 

Конструювання та моделювання одягу /Р.М. Каплан, В.П.Мельник

Основний та вищий рівні

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4658)

 

 

Навчальні програми з позашкільної освіти художньо-естетичного напряму: Вип. 2 / за ред. Биковського Т.В., Шкури Г.А. – К.: УДЦПО, 2016. – 267 с. – С. 130 – 144.

http://udcpo.com.ua/ /metod_work/

Гурток оригамі (керівник Корсун О.В.) 

 

 

 

 

Оригамі / Л.А. Осадчук, В.Г.Корнієнко

 

 

 

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист від 11.11.2014 № 1/11-17865)

 

 

 

Навчальні програми з позашкільної освіти

науково-технічний напрям. – Вип. 1. – К., 2014. – С. 205.

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/naukovo-tehnichniy-napryam/

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_ntn/

Спортивно-технічний профіль      

Гурток авіамоделювання (керівник Калініченко Є.Ю.)

 

 

Авіамоделювання / О.П. Липецький, В.Г.Корнієнко

 

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (лист Міністерства освіти і науки України від 01.06.2013 №1/11- 9332)

 

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/naukovo-tehnichniy-napryam/
Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Биковського Т.В., Шкури Г.А. – К.: УДЦПО, 2014. – В. 1. – 263 с. - С.25-54
http://udcpo.com.ua/ /metod_work/

Гурток «Повітряні змії» (керівник Калініченко Є.Ю.)

 

 

Конструювання повітряних зміїв / А.Г.Драчинський, О.В.Козачок

 

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист Міністерства освіти і науки України від 01.06.2013 №1/11 – 9332)

 

Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Биковського Т.В., Шкури Г. А. – К.: УДЦПО, 2014. – В. 1. – 263 с. – С. 55-67
https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/naukovo-tehnichniy-napryam/
http://udcpo.com.ua/ /metod_work/

Інформаційно-технічний профіль      
Гурток «Цікава інформатика» (керівник Кірієнко І.В.) Навчальна програма з художньої комп’ютерної анімації /Т.М. Полянська Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист № 1/11-17865 від 11.11.2014)

Навчальні програми з позашкільної освіти науково-технічного напряму / за ред. Шкури Г.А., Т.В.Биковського Т.В., – К.: УДЦПО, 2014. – В. 2. – 207 с. – С.182 – 195

http://udcpo.com.ua/metodichna_robota_ntn/
Виробничо-технічний профіль      

Імідж-студія «Чарівне люстерко» (керівник Ященко Н.А.)

 

 

Імідж-студія «Чарівне люстерко» / Н.А.Ященко
Основний (1 р.н. – 6/216 год)
вищий рівень 1 р.н. – 6/216 год)

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 39.08.2018 № 6)

 

http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/navchalno-metodychne-zabezpechennia/navchalni-prohramy

 

 

Гуманітарний напрям      

Гурток «Любителі англійської мови» (керівник Шерстюк Н.М.)

 

Любителі англійської мови / Шерстюк Н.М.

 

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 30.08.2017

http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/navchalno-metodychne-zabezpechennia/navchalni-prohramy

 

 

Гурток «Happy Еnglish» (керівник Каптенко Г.В.)

 

 

Любителі англійської мови / Шерстюк Н.М.

 

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 30.08.2017

http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/navchalno-metodychne-zabezpechennia/navchalni-prohramy

 

 

Гурток «Наша мова-калинова» (керівник  Опара С.Є.)

 

Програма гуртка «Наша мова-калинова» / Опара С.Є.

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 30.08. 2017)

http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/navchalno-metodychne-zabezpechennia/navchalni-prohramy

 

 

Гурток «Математична скринька» (керівник Ященко Н.А.)

 

 

Основний рівень  1 р.н. – 4/144 год.  2 р.н. – 6/216 год.

 

 

Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах»(протокол засідання науково-методичної комісії з позашкільної освіти Науково-методичної ради з питань освіти МОН України, протокол № 3 від 22.12.2017)

Навчальні програми з позашкільної освіти. Науково-технічний напрям / за ред. Шкури Г.А., Ніколайко Н.Ю. – К: УДЦПО, 2018. – В. 3. – С.81 – 92.

http://udcpo.com.ua/ /metod_work/

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/naukovo-tehnichniy-napryam/

Гурток «Правознавець» (керівник Устименко Д.В.)

 

Вступ до теорії держави / І.В.Ридзель
Основний рівень 1 р.н. – 4/144

 

Схвалено науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України» (протокол №3 від 29.12.2015).

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/gumanitarniy-napryam/

 

Школа раннього розвитку «Ділові малюки» (керівники гуртків Корічева К.А., Семененко З.В. Кірієнко І.В.)

Освітня програма «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку / За заг. наук. ред. Т.О.Піроженко

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (Лист МОН України № 1/11-7684 від 01.08.2017 року)

 

https://imzo.gov.ua/2017/08/10/vpevnenyj-start-nova-redaktsiya-osvitnoji-prohramy-dlya-ditej-starshoho-doshkilnoho-viku/

 

Школа раннього розвитку «Ділові малюки»

(керівники гуртків Корічева К.А., Семененко З.В. Кірієнко І.В.)

«Дитина». Освітня програма для дітей від 2 до 7 років (нова ред.) / Наук. кер.: В.О.Огнев’юк

 

Рекомендовано МОН України (лист МОН України

№ 1/11-16163 від 09.11.2015)

 

 

«Дитина». Освітня програма для дітей від 2 до 7 років / Наук. кер.: В.О.Огнев’юк – К., 2016

 

 

 

Школа раннього розвитку «Ділові малюки» (керівник Роговець О.І.) 

 

Англійська мова для дітей дошкільного віку / І.А.Кулікова, Т.М.Шкваріна

 

Схвалено комісією з іноземної мови Науково-методичної ради з питань освіти Міністерство освіти і науки України (лист ІІТЗО

від 27.08.2015 №14.1/12-Г-952)

Англійська мова для дітей дошкільного віку: програма та методичні рекомендації / І.А.Кулікова, Т.М.Шкваріна ; за заг. О.Г.Низьковської. – 3-е вид. зі змін. і доп. – Тернопіль: Мандрівець, 2015

ІSBN 978-966-634-987-8
Соціально-реабілітаційний напрям      

Клуб спілкування дітей із особливими потребами «Сорока» (керівник Гончаренко Н.К.)

 

Корекційно-розвивальна програма / Гончаренко Н.К.

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 30.08.2017

http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/navchalno-metodychne-zabezpechennia/navchalni-prohramy

 

 

Туристсько-краєзнавчий напрям      

Гурток «Спортивний туризм» (керівники Молчан В.О., Молчан Є.П., Дишлюк Н.М.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

навчальна програма з позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого напряму з видів спортивного туризму («Пішохідний туризм»). Основний рівень, 1-3 роки навчання / авт. кол.: Глей В. І., Горобець Н.В., Іванов О.В., Колотуха О.В., Кондратенко О.М., Куцевалов А.В., Матюшков О.С., Наровлянський О.Д., Полохін В.Г., Пшінка Б.О., Тимошевська Ю.В. Основний  рівень, 1-3 роки навчання 6/216

«Схвалено для використання в позашкільних навчальних закладах», протокол засідання Науково-методичної комісії з позашкільної освіти від 25.05.2018 року, лист ІМЗО від 06.06.2018 № 22.1/12-Г-315)

 

 

 

 

 

 

 

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/turistsko-krayeznavchiy-napryam/

 

 

 

 

 

 

 

 

Гурток «Геологічне краєзнавство» керівник Антоневич Т.І.,  

 

«Геологічне краєзнавство» / Скриль І. А.

Основний рівень, 1-3 роки навчання

Схвалено до видання з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (Лист Міністерства освіти і науки України від 14.07.2017 № 1/11-7082)

http://www.bdut-smila.com.ua/

 

 

Туристсько-оздоровчий гурток (керівник Шкварець І.В.)

 

Туристсько-оздоровчий гурток / І.В.Шкварець  

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти управління освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол № 1 від 30.08.2017)

http://ukrjuntur.org.ua/pro-nas/nasha-biblioteka/programi-gurtkiv.html

 

 

Гурток «Історичне краєзнавство»   (керівник Михайлова А.В.) 

 

«Історичне краєзнавство» / Омельченко Д.Г.,  Савчук О. А.

Основний рівень

Схвалено до видання з грифом «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (Лист Міністерства освіти і науки України

від 14.07.2017 № 1/11-7083)

http://ukrjuntur.org.ua/pro-nas/nasha-biblioteka/programi-gurtkiv.html

 

 

Еколого-натуралістичний напрям      

Гурток «Природа і фантазія» (керівник Бондар Л.О.)

 

«Природа і фантазія» / Л.О.Бондар
Початковий рівень
1-2 р.н. – 4/144 год.

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради (39.08.2018 № 6)

http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/navchalno-metodychne-zabezpechennia/navchalni-prohramy

 

Військово-патрітотичний напрям      

Школа молодого отамана (керівник гуртка Шевчук В.В.)

 

Навчальна програма школи молодого отамана / В.Шевчук, А.Михайлова

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 30.08.2018 № 6)

http://www.bdut-smila.com.ua/

 

 

Гурток «Джура-турист-краєзнавець» (керівники гуртків Антоневич Т.І., Дишлюк Н.М., Михайлова А.В., Молчан Є.П., Шкварець І.В.)

Навчальна програма гуртка «Джура-турист-краєзнавець» / А.В.Михайлова

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 30.08.2018 № 6)

http://www.bdut-smila.com.ua/

 

 

Фізкультурно-спортивний напрям      

Шаховий клуб «Вертикаль» (керівник Карчевський А.А.)

 

Навчальна програма гуртка «Шахи» / А.А.Карчевський

 

Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 30.08.2018 № 6)

http://www.bdut-smila.com.ua/index.php/navchalno-metodychne-zabezpechennia/navchalni-prohramy

 

Баскетбол (керівник Петренко І.В.)

 

 

Навчальна програма гуртка «Баскетбол» / І.В.Петренко     Основний рівень 1-3 р.н.: 6/216 год. Схвалено радою методичного кабінету відділу освіти виконавчого комітету Смілянської міської ради (протокол від 30.08.2018 № 6)

 http://www.bdut-smila.com.ua/

 

 

Волейбол (керівник Мальований Р.А.)

 

 

Навчальна програма факультативу (гуртка, секції) з фізичної культури для загальноосвітніх навчальних закладів Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (лист № 14/18 Г-827 від 06.12.10, лист № 14/18 Г-844 від 28.12.10)

Збірник програм факультативної, гурткової та секційної роботи фізкультурно-оздоровчого напряму. – Донецьк: Витоки, 2013

 

 

Спортивний клуб «Вольник» (керівник Пономаренко В.А., Панчоха М.І.)

 

 

 

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності з вільної боротьби

Програма обговорена та ухвалена Федерацією вільної боротьби України, отримала експертну оцінку фахівців Міністерства освіти, молоді та спорту України

 

 

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/15400

 

 

 

 

Гурток бойових мистецтв «Торнадо» (керівник Діхтяр Р.В.)

 

навчальна програма «КІОКУШИНКАЙ КАРАТЕ» (автор: Шевченко О. М.)      Початковий рівень.  1-2 р.н. 6/216 год.  Схвалено науково-методичною комісією з позашкільної освіти науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (протокол №3 від 29.12.2015)

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/fizkulturno-sportivniy-napryam/

 

Настільний теніс (керівники Цьома С.Г., Курінна А.О.)

 

 

Настільний теніс. Навчальна програма факультативу (гуртка, секції) з фізичної культури для загальноосвітніх навчальних закладів / Ю.М.Калінкін Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України (лист № 14/18 Г-827 від 06.12.10, лист № 14/18 Г-844 від 28.12.10)

Збірник програм факультативної, гурткової та секційної роботи фізкультурно-оздоровчого напряму. – Донецьк: Витоки, 2013

 

 

Стрільба з лука (керівник Калініченко Ю.Є.)

Навчальна програма для ДЮСШ, спеціалізованих дитячо-юнацьких шкіл олімпійського резерву, шкіл вищої спортивної майстерності / В.В.Ткачек, О.А.Лучкевич

Програма обговорена та ухвалена Федерацією стрільби з лука України, отримала експертну оцінку фахівців Міністерства освіти, молоді та спорту України

 

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/13884

 

 

 

Хортинг (керівник Патинок І.М.)

 

 

 

 

 

 

Навчальна програма з хортингу для позашкільних навчальних закладів / Е.Л.Єрьоменко 8 років навчання    Початковий рівень 1 р.н. – 4/144 год. 2 р.н. -  6/216 год. Основний рівень 1-2 р.н. – 6/216 год. 3-4 р.н. – 9/324 год. Вищий рівень 1-2 р.н. – 9/324 год.  

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Інститут інноваційних технологій і змісту освіти, Інститут проблем виховання НАПН України. – К., 2012

 

 

 

 

Художня гімнастика (керівник Мартіян К.В.)

 

 

Навчальна програма для дитячо-юнацьких спортивних шкіл з художньої гімнастики / І.Дерюгіна

 

Програма обговорена та ухвалена Федерацією художньої гімнастики України, отримала експертну оцінку фахівців Міністерства освіти, молоді та спорту України

http://dsmsu.gov.ua/index/ua/material/20003

 

 

 

Флорбол (керівник Мотуз А.М.)

 

 

 

 

Навчальна програма гуртка (секції) «Флорбол» для 5-9 класів загальної середньої освіти/ Я.О.Білан, О.В.Кошельнікова

 

Схвалено для використання в загальноосвітніх навчальних закладах комісією з фізичної культури Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 19 грудня 2017 року № 21-1/12-Р-285)

https://www.floorball.org.ua

 

 

 

 

 

 

 

Навчальні програми, рекомендовані МОН України (станом на 01.09.2017)

https://imzo.gov.ua/osvita/pozashkilna-osvita-ta-vihovna-robota/navchalni-programi/

Гуманітарний напрям

Дослідницько-експериментальний напрям

Еколого-натуралістичний

Науково-технічний напрям

Оздоровчий напрям

Соціально-реабілітаційний напрям

Туристсько-краєзнавчий напрям

Фізкультурно-спортивний напрям

Художньо-естетичний напрям

Військово-патріотичний напрям

 

Збірки навчальних програм

 http://udcpo.com.ua/metod_work/

 

 

 

Навчальна програма

з хортингу

для позашкільних навчальних закладів/ Е.Л.Єрьоменко

8 років навчання

Початковий рівень

1 р.н. – 4/144 год.

1       р.н. -  6/216 год.

Основний рівень