Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

2019_H
2019_S
2019_V

Пошук

Новини освіти

Педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у міських заходах з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

Завідувач спортивного відділу Панчоха М.І., завідувач центру національно патріотичного виховання «Смілянська Січ» Шевчук В.В. культорганізатор Воробйова І.І організували «Козацькі забави»: змагання з армреслінгу,  конкурси «Козацька шапка», «Бій мішками», «Влучний стрілець», «Козацька рогатка». 

Організовано туристську смугу перешкод, керівники гуртків Молчан В.О., Михайлова А.В., Шкварець І.В.

Керівником гуртка «Баскетбол», Петренко І.В. проведено змагання зі стрітболу, які відбулись на спортивному майданчику Смілянської загальноосвітньої школа №7.

 

Табір відпочинку «Літня пригода»

що працював на базі Смілянського реабілітаційного центру «Барвінок», об’єднав майже півтора десятки дітей з особливими потребами. 14 незабутніх днів табірної зміни організували для них педагоги міського Будинку дитячої та юнацької творчості.

Діти стали учасниками майстер-класів з декоративно-прикладного мистецтва, психологічних тренінгів, квестів, виготовляли поробки в техніці оригамі, з природних матеріалів.

 
                       

Кожен день розпочинався із руханки, під час якої кожний, включаючи вихователів, у міру своїх фізичних можливостей, отримував заряд позитиву та бадьорості на цілий день.

   

Загалом програма перебування дітей в таборі була вибудована у формі подорожі по різних країнах та куточках нашої планети. У ході заходів діти ознайомились з різними культурами світу, здійснили ряд віртуальних подорожей континентами та найбільш розвиненими в економічному та культурному плані країнами. Не оминули увагою і свою рідну Україну.

   

Також вихованці табору здійснили екскурсію до «зеленої садиби» с.Ірдинка, де провели чудовий день на свіжому повітрі за козацькими розвагами та іграми.

   

Ще один екскурсійний тур провели до села Піщаного Золотоніського району, де відвідали агрофірму «Маяк» та познайомились із процесом втілення новітніх технологій в сучасне сільське господарство, модернізації та автоматизації процесу доїння, годівлі та утримання корів та телят; катались на квадроциклах, дегустували екологічну продукцію агрофірми, взяли участь у майстер-класі по виготовленню піцци.

   
 

А ще були цікаві зустрічі з учнями-волонтерами Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, юною смілянською поетесою Вікторією Сінаєвською.

   

Останній день табору був святковим і водночас сумним, з нотками прощання. Слова вдячності за розуміння, увагу і підтримку лунали на адресу працівників Центру, а також батьків і бабусь, котрі увесь час були поруч з дітьми.
У свою чергу учасники табору також підготували чимало сюрпризів для своїх рідних. Вони показали свої поробки, презентували фотозону зроблену власноруч, виконували пісні, танці, показували театралізовані казки, декламували власні поезії.

     
     
     

 

 

Дозвілля в профільних змінах відпочинкових таборів БДЮТ в цьому році проходить активно в пізнавально-ігровій формі

Педагоги БДЮТ, які є вихователями в профільних таборах, докладують зусиль щоб діти займались улюбленою справою.
В таборі «Спорт-Life» удосконалюють спортивну майстерність, в мовному таборі «Smile» поглиблюють знання з англійської мови, а в таборі «Лідер» напрацьовують індивідуальні лідерські навички. Але всі табори об’єднує одна ідея. Це подорож, подорож країнами. Кожного дня нова країна. І все дуже серйозно, паспорти, візи, вивчення слів ввічливості тої країни в яку подорожують. На загальному зібранні кожний табір демонструє рівень пізнання країни, в яку здійснюється віртуальна подорож.

Спочатку були пірати Карибського моря. Змагалися капітани і боцмани, коки і юнги команд таборів. Веселий азарт захопив команди під час водяного бою.

Відвідали Китай, де взяли участь у параді драконів.

В Греції побували на горі Олімп та позмагались в олімпійських видах спорту.

В Індії побували в «Болівуді» і написали сценарій для нового індійського фільму з запальними піснями та танцями.


В Бразилії на карнавалі яскраві костюми та запальні танці додали учасникам таборів веселого настрою та нових вражень.

 

30-го травня  на базі БДЮТ по вул.40 років Перемоги 18 відбулося спільне відкриття трьох профільних табірних змін: відпочинкового табору "ЛІДЕР", відпочинкового англомовного табору "SMILE", відпочинкового спортивного табору "СПОРТ-LIFE".

Початок табірної зміни пройшов у веселій, дружній атмосфері свята і радості початку літніх канікул.

 

29-го травня на базі центру реабілітації "Барвінок"

відбулося відкриття відпочинкового табору для дітей з особливими потребами "ЛІТНЯ ПРИГОДА".

За допомогою педагогів колективу БДЮТ, які стали вихователями табору, діти підготували цікаві виступи для гостей свята.

 

 

Так швидко промайнули чотирнадцять днів в профільних змінах відпочинкових таборів «Smile», «Спортlife», «Лідер», залишивши веселі та незабутні спогади про табірне життя.

 

12 червня відбулось урочисте закриття табірних змін. Вихованці та педагоги творчо підійшли до свята. Діти табору «Спортlife» підготували номер «Силові акробати», «Smile» - вокально-хореографічну композицію «If you happy», «Лідер» - власно написану пісню «Табір «Лідер» єднай». Об’єднав усі табори запальний флеш-моб «Щасливим будь».

 

Незабутнім спогадом для вихованців таборів залишиться екскурсія в м. Київ на фабрику «Рошен», та до Київського зоопарку.


13 червня в гості до вихованців таборів завітала Казка.

«Smile» підготували мюзикл-казку «Cats», «Лідер» - індійську казку «Вічне кохання». Цікавий , іронічний сценарій та весела гра акторів визвали сміх та аплодисменти у глядачів.

 

Творчий звіт Будинку дитячої та юнацької творчості «Таланти та їх шанувальники»

У міському будинку культури було проведено творчий звіт БДЮТ «Таланти та їх шанувальники». Уже традиційно у фойє організовано виставку дитячих робіт з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. У концерті взяли участь всі вокальні, хореографічні та театральні колективи БДЮТ та з вокальним номером виступила випускниця Народного художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» Шастун Анна.

 

Відкритий чемпіонат м. Сміла з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2003-2006 р.н, 2007-2008 р.н, 2009-2010 р.н, 2011 р.н та молодших

Керівником гуртка настільного тенісу «Енергія» Цьомою С.Г. за сприянням Управління освіти, молоді та спорту, 18 травня організовано та проведено відкритий чемпіонат м. Сміла з настільного тенісу. У змаганнях взяли участь команди з м. Кропивницького, м. Черкаси (3 команди), м. Сміли (2 команди). Всього 48 дітей. Вітали учасників чемпіонату вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники Букіна А.В., Букіна Л.В.). За результатами змагань:
- у категорії 2011 р.н. та молодші:
І місце: Нічік Юрій;
- у категорії 2009-2010 р.н:
II місце: Хомрач Володимир;
ІІІ місце: Шевцов Андрій;
- у категорії 2007-2008 р.н:
II місце: Левченко Олена;
ІІІ місце: Пазенко Софія, Мандров Анатолій.

 

Відкритий Чемпіонат м. Сміли серед ветеранів настільного тенісу 19.05.2019

Керівником гуртка настільного тенісу «Енергія» Цьомою С.Г. за сприянням Управління освіти, молоді та спорту організовано та проведено традиційний відкритий Чемпіонат м. Сміли серед ветеранів настільного тенісу. В цьому році відкрито нову категорію - 70 років і старші, в якій взяли участь 6 спортсменів.

 

У Міжнародномуному конкурсі мистецтв «Соняшник» у м. Київ

взяли участь вихованці Народного художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О.) та гуртка народного танцю «Водограй» (керівник гуртка Каптенко Г.В.).

За підсумками конкурсу вихованці отримали:

1 місце – Коврик Марія, Ковтун Марія, Ткачук Карина, Кожевніков Єгор (вихованці театру естрадної пісні «Ерідан»);
2 місце – Кравчук Віктор та Варич Софія (вихованці гуртка народного танцю «Водограй»).Участь у регіональному конкурсі мистецтв «Світ талантів Черкащини, 2019»

У конкурсі взяли участь вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна Л.В., Букіна А.В.), Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Воробйова І.І.), театрального гуртка «Міраж» (керівник гуртка (Симоненко С.І.) та гуртка народного танцю «Водограй» (керівник гуртка Каптенко Г.В.). За результатами змагань:

1 місце – Зразковий художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна Л.В., Букіна А.В.) ;
1 місце – Агарков Сергій та Шейко Маргаріта (ансамбль спортивного бального танцю «Колорит»);
1 місце – Варич Софія та Дядюша Владислав (гурток народного танцю «Водограй»);
1 місце – Зразковий художній колектив дитячий театр «Мікс»;
2 місце – Фесун Ігор та Федоренко Олександра (ансамбль спортивного бального танцю «Колорит»);
2 місце - Зразковий художній колектив дитячий театр «Мікс»;
2 місце – Селезень Марія (вихованка театрального гуртка «Міраж»);
2 місце – Кравчук Віктор та Варич Софія (гурток народного танцю «Водограй»).


 

Участь у І міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)

Педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості долучились до організації та проведення І міського етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура»)