Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

2019_Y
2019_H
Космічні фантазії

Пошук

Новини освіти

«Великого Шевченка слово незабутнє…»

У міському конкурсі читців взяли участь вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Воробйова І.І.) та театрального гуртка «Міраж» (керівник гуртка Симоненко С.І.). Результати конкурсу очікуються.


«Тарасові читання» - поетичний марафон до Шевченківських днів

До поетичного марафону «Тарасові читання» долучилися вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Воробйова І.І.) та театрального гуртка «Міраж» (керівник гуртка Симоненко С.І.). Вихованці декламували вірші Т.Г. Шевченка, обговорили їх актуальність, згадали про життєвий та творчий шлях поета. Гостями заходу стали вихованці Зразкового художнього колективу дитячої телестудії «Я+ТИ» (керівник гуртка Дудирєва А.Ю.).

 

Інтелектуальна гра брейн-ринг «Шевченкіада»

Серед вихованців гуртка «Наша мова калинова» (керівник гуртка Опара С.Є.), методистом Семеновською Н.О. проведено інформаційну хвилинку «Т.Шевченко – художник» та інтелектуальну гру брейн-ринг «Шевченкіада». Діти знайомились з творчою спадщиною Т.Шевченка як художника та змагалась у знаннях з біографії, літературних та художніх надбань митця.

 

Майстер-клас «Для тебе, моя рідна мамо!»

Керівник. гуртка Саєнко В.А. провела майстер-клас з виготовлення листівки-подарунка до Міжнародного жіночого дня для вихованців гуртка ужиткового мистецтва «Чарівниця». По закінченні майстер-класу на вихованців чекав цікавий подарунок у вигляді спортивних змагань на природі.

 

Святковий захід «Мамі казку подарую»

5 березня до Міжнародного жіночого дня вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Воробйова І.І.) у гімназії ім.. В.Т. Сенатора взяли участь у святкових заходах «Мамі казку подарую». Вихованці продемонстрували свої театральні здібності у виставах-казках «Гостинна хатка», «Червона шапочка», «Художник та фарби».

 

Участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ»

У м. Київ відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна єднає світ». Представляла наше місто на цьому конкурсі Селезень Марія, вихованка театрального гуртка «Міраж», яка посіла перше місце в номінації «театральне мистецтво» (керівник гуртка Симоненко С.І.).

 

Участь у XXVIII Всеукраїнському турнірі серед кадетів (2003-2004 р.н.) пам’яті дворазового чемпіона світу І.Шемякіна

В м. Полтава відбувся XXVIII Всеукраїнський турнір серед кадетів (2003-2004 р.н.) пам’яті дворазового чемпіона світу І.Шемякіна . У чемпіонаті взяли участь 2 вихованця спортивного клубу «Вольнік» (керівники гуртків Маркарян Е.М., Панчоха М.І.). За результатами змагань: Губанов Дмитро –ІІІ місце, вагова категорія 45 кг; Боруц Ростислав - III місце, вагова категорія 

45 кг.

 

Участь збірної команди Черкаської області з пішохідного туризму у Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні (відкритий Кубок Чернігівської області)

З 27 лютого по 1 березня в Чернігівській області, місто Варва пройшов Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні серед молодшої вікової групи (2005-2008 р.н.). Всього в змаганнях взяли участь 18 команд. Черкаську область представляли збірні команди з Умані, Черкас, Сміли. До числа призерів юні туристи не потрапили, але безцінний досвід участі на дистанціях отримали.


Участь у міських святкових заходах до свята «Масляна»

Вихованці гуртка вокального мистецтва «Максимум» (керівник гуртка Маслюк М.В.) взяли участь у святкових заходах до свята «Масляна» та подарували гостям та учасникам свята чудові пісні «Свято» та «Ой, Масляна прийшла». 

 

Участь в обласній спартакіаді серед школярів з баскетболу

В останній день лютого в спортзалі Смілянської загальноосвітньої школи №11 були проведені зональні змагання з баскетболу серед юнаків у рамках обласної Спартакіади серед школярів. У змаганнях взяли участь команди-переможці з с. Вергуни, Черкаський район; с. Костянтинівка, Смілянський район; Ротмистрівської ОТГ; м. Чигирин, м. Сміла (гурток «Баскетбол», керівник гуртка Петренко І.В.). У запеклій боротьбі команда з м. Чигирин перемогла команду Ротмистрівської ОТГ. Смілянська команда майже без перешкод реваншувала у грі з командою с. Вергуни та зустрілась у фіналі з командою з м. Чигирин.
У фіналі сміляни продемонстрували якість напрацьованих комбінацій в нападі, успішно захищались і зонально, і персонально, вдало використовували швидкий прорив та пресинг. Вітаємо наших вихованців та їх тренера
Петренка І.В з виходом на обласні змагання.

 

 

Участь у фестивалі «Запальна Масляна»

Вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» взяли участь у фестивалі «Запальна Масляна», який проходив у м.Київ.
Вихованців відзначено грамотами за участь. В рамках фестивалю діти відвідали Палац льодяних фігур та здійснили екскурсію на фабрику метеликів.

 

Участь у Міжнародному конкурсі мистецтв «Штурм»

У Міжнародному конкурсі мистецтв «Штурм», який проходив у м. Черкаси взяли участь Агарко Сергій та Шейко Маргаріта, вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна Л.В.) та посіли друге місце. Вихованка театрального гуртка «Міраж» Селезень Марія посіла перше місце в цьому конкурсі (керівник гуртка Симоненко С.І.).


Пізнавально-розважальна програма «Зустрічаймо Масляну!»

Для вихованців гуртків різних напрямів БДЮТ було проведено пізнавально-розважальну програму «Зустрічаймо Масляну!», яку підготували культорганізатор Воробйова І.І. та вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс». Під час заходу діти ознайомились з традиціями святкування Масляної в Україні, грали в ігри, притаманні цьому святу та пригостилися смачними млинцями.


Відбірковий етап обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Мистецький дивокрай Черкащини»

З 25 по 27 лютого в БДЮТ проходив відбірковий етап обласного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Мистецький дивокрай Черкащини», на якому було представлено понад 48 номерів у номінаціях «Вокал», «Хореографія», «Театральне мистецтво». Кращі номери рекомендовано до участі в міському етапі конкурсу.

 

Участь у обласній виставці-конкурсі «Знай, люби свій рідний край»

Вихованці гуртків Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Перлина» (керівник Корсунь Н.В.), Зразкового художнього колективу «Природа і фантазія» ( керівник Бондар Л.О.), гуртків «Чарівниця» (керівник гуртка Саєнко В.А.), моделювання іграшок-сувенірів (керівник гуртка Чернай А.О.), початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою ори гамі (керівник Корсун О.В.) та «Мистецтво бісероплетіння» (керівник гуртка Опара С.Є.) взяли активну участь в обласних виставках «Знай і люби свій рідний край» та з початкового технічного моделювання. Результати очікуються.

 

Акція «Естафета добрих справ» (до Дня спонтанного прояву доброти)

До Дня спонтанного прояву доброти вихованці гуртків «Початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою оригамі (керівник гуртка Корсун О.В.), «Моделювання іграшок-сувенірів» (керівник гуртка Чернай А.О.), ансамблю класично-естрадного танцю «Юлія» (керівник гуртка Тимохіна Ю.Г.), імідж-студії «Чарівне люстерко» (керівник гуртка Ященко Н.А.) виготовили сувеніри: «Квітка-цукерка» (техніка «Світ дизайн»), «Чарівна паличка- «валентинка» (техніка оригамі), «Квітка побажань» (листівка англійською мовою). Натомість за посмішку та гарний настрій діти подарували сувеніри вихованцям, працівникам БДЮТ та своїм рідним з побажаннями зробити добру справу вже зараз.

 

Участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних бальних танців «Прем’єра»

16 лютого у м. Київ проходили Всеукраїнські змагання зі спортивних бальних танців «Прем’єра», участь в яких взяли вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівник Букіна А.В.). За підсумками змагань юні танцюристи посіли два перших місця.


Участь в обласному турнірі з баскетболу пам'яті Вахтанга Чіковані

15 лютого вихованці гуртка «Баскетбол», команда «Ассолята» (юнаки 2006-2007 р.н.), взяли участь у обласному турнірі з баскетболу пам'яті Вахтанга Чіковані, який відбувся у м. Звенигородка. Змагалися 4 команди: м. Черкаси, м. Умань, м. Звенигородка, м. Сміла. Команда БДЮТ взяла бронзу (керівник гуртка Петренко І.В.)


Участь у відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби «Наші надії» серед юнаків та дівчат 2003-2005 р.н. (ІV ранг)

14-15 лютого в спорткомплексі Херсонського вищого училища фізичної культури відбувся XI Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н., на призи благодійного фонду Устина Мальцева «Наші надії». У чемпіонаті взяли участь 2 вихованки спортивного клубу «Вольнік» (керівники гуртків Маркарян Е.М., Панчоха М.І.). За результатами змагань:
- ІІ місце - Рузієва Заріна;
-IV місце - Дзюбан Анастасія.


Пізнавально-розважальна програма «Яскраві барви Дня Святого Валентина»

Для вихованців закладу культорганізатором Воробйовою І.І. проведено пізнавально-розважальну програму «Яскраві барви Дня Святого Валентина». Ведучими свята стали вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс», які познайомили учасників заходу з традиціями святкування Дня Святого Валентина в інших країнах, декламували вірші про дружбу. Учасники заходу із задоволенням взяли участь в іграх «Хто закоханий», «Подаруй серце», «Арочка», «Знайди пару».

 

Година спілкування з елементами тренінгу «Дитячі витівки і правопорушення: як не перейти межу?»

Керівником гуртка ансамблю класично-естрадного танцю «Юлія», Тимохіною Ю.Г., проведено годину спілкування з елементами тренінгу «Дитячі витівки і правопорушення: як не перейти межу?». Вихованці виконали інтерактивне завдання від Феміди, розібрали відмінність між поняттями «витівка», «правопорушення» та «проступок». Розглядаючи різні ситуації, висловлювали свою думку щодо причин дитячих витівок, усвідомили що буває коли трапляються різноманітні порушення.

 

Семінар-практикум «Як не бути переможеним у війні за наші емоції та вибір»

Відповідно до плану заходів місячника педагогічної майстерності відбувся семінар-практикум «Як не бути переможеним у війні за наші емоції та вибір» (впровадження технологій критичного мислення). Проводила семінар методист Михайлова А.В. Педагоги підвищили власний рівень компетентності щодо володіння педагогічними технологіями розвитку критичного мислення

 

Участь у відкритому Кубку з баскетболу ім. О.М.Стасюка

22 лютого вихованці гуртка «Баскетбол» (керівник гуртка Петренко І.В.) 2003-2004 р.н., у складі чоловічої команди «АССОЛЬ» взяли участь у відкритому Кубку ім. О.М.Стасюка, який проходив у м. Кам'янка. У турнірі взяли участь 4 команди. Наша команда впевнено переграла своїх суперників з Олександрівки(78:54) , у фіналі здолали "КАМСІТІ"(67:44).
Та здобула перемогу!

 

Товариська зустріч між командами БДЮТ "Метеор" та футбольним клубом "Явір"

22.02.2020 22 лютого на стадіоні Авангард відбулась товариська зустріч між командами БДЮТ «Метеор» (керівник гуртка Моцар Р.В) та футбольним клубом «Явір». Дух суперництва, захоплюючі емоції та гарний настрій отримали вихованці від проведеної гри.

 

Участь в відкритому командному Чемпіонаті Черкаської області з настільного тенісу серед дітей 2008 р. н. і молодших

22 лютого у м. Умань відбувся відкритий командний Чемпіонат Черкаської області з настільного тенісу серед дітей 2008 р.н. і молодших. Команда вихованців гуртка настільного тенісу «Енергія», (керівник гуртка Цьома С.Г) у складі: Бондаренко Тімура, Шевцова Андрія, Хомрач Володимир посіла 7 місце серед 9 команд.


Участь у відкритому чемпіонаті Київської області 2020 року з вільної боротьби серед юнаків і дівчат 2003-2004 р.н

21 лютого в ДЮСШ «Богатир», м. Біла Церква відбувся відкритий чемпіонат Київської області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2003-2004 р.н. У чемпіонаті взяли участь 2 вихованця спортивного клубу «Вольнік» (тренери Маркарян Е.М., Панчоха М.І.). За результатами змагань: у ваговій категорії 48 кг: Боруц Ростислав - I місце; у ваговій категорії 45 кг: Губанов Дмитро - ІІ місце.

 

Година спілкування «Мова – духовний скарб нації»

З нагоди Міжнародного дня рідної мови з вихованцями гуртків Зразкового художнього колективу дитячої телестудії «Я+ТИ» (керівник Дудирєва А.Ю.) та дитячої радіостудії «Наш формат» (керівник гуртка Самарський А.С.) проведено годину спілкування «Мова – духовний скарб нації». Гуртківці виготовили інформаційну листівку, в якій дали власне визначення української мови. Також юні журналісти підготували та представили інформацію про кількість мов світу та значення мови для різних народів, зокрема українського


Година пам’яті «Чому в дуби влучає блискавиця» до Дня Героїв Небесної Сотні»

В гуртку «Юні історики-краєзнавці» було проведено годину пам’яті «Чому в дуби влучає блискавиця» до Дня Героїв Небесної Сотні». Гуртківці переглянули відеоматеріал, та обговорили побачене. Як підсумок, вихованці дійшли до висновку, що за свободу платиться висока ціна. І ціна нашої свободи сумний список Небесної Сотні

 

Участь у навчально-тренувальних зборах молодшої збірної команди Черкаської області з пішохідного туризму в м. Черкаси, щодо підготовки команди до участі у Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщеннях

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівник гуртка Молчан Є.П.) взяли участь у навчально-тренувальних зборах з пішохідного туризму щодо підготовки команди до участі у Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщеннях (відкритий Кубок Чернігівської області), що проходили у м. Черкаси. Програмою зборів були передбачені теоретичні і практичні заняття з техніки пішохідного, спортивного туризму, в’язання туристських вузлів, надання першої медичної допомоги тощо.
Програма тренування складалися з двох дистанцій, а саме «Командна смуга перешкод» та «Особиста смуга перешкод». Учасники зборів працювали малими групами, що дозволило їм якнайкраще опанувати викладений матеріал. З 12 кандидатів було відібрано на відкритий Кубок Чернігівської області 8 осіб, з них 4 вихованці гуртка «Спортивний туризм» Будинку дитячої та юнацької творчості

 

Майстер-клас «Солодкий букет»

До Дня Святого Валентина керівником гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Чернай А.О. було проведено майстер-клас «Солодкий букет». Гуртківці навчилися робити із солодощів та фруктів подарункові букети.

 

Участь в 110-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Зоряні мости»

У конкурсі взяли участь вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник Воробйова І.І.):
2 місце – Малюкова Марія; Кутова Поліна (керівник Воробйова І.І.);
3 місце - Синьогуб Крістіна (керівник Воробйова І.І.).


Участь у II-му відкритому чемпіонаті ОДЮСШ «Динамо» України з художньої гімнастики «Зірковий час-2020»

У м.Черкаси відбувся II-й відкритий чемпіонат ОДЮСШ «Динамо» України з художньої гімнастики «Зірковий час-2020». У чемпіонаті взяли участь 9 вихованок гуртка «Юні гімнасти» (керівник гуртка Мартіян К.В.). За результатами змагань маленькі гімнасти посіли такі місця:

Колодяжна Аня-1 місце;
Запетрук Вероніка - 2 місце;
Рузайкина Софія-2 місце;
Семинина Валерія-2 місце;
Головко Ліза-3 місце;
Грошева Іванка-3 місце;
Шерстюк Марина-3 місце;
Сарапіна Аліна-3 місце.

 

Участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Зустріч друзів 2020»

8 лютого у м. Черкаси проходили Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Зустріч друзів 2020» участь в яких взяли вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртка Букіна А.В., Овсієнко К.В.) Вихованців змагалися у кількох танцювальних програмах. За підсумками змагань: 1 місце – 4; 2 місце – 2; 3 місце – 3.


Участь у відкритті X Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченка

Вихованці Народного художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О), Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртків Букіна Л.В, Букіна А.В.) взяли участь в урочистостях присвячених відкриттю X Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченка


Кубковий турнір з настільного тенісу

8 лютого в ДНЗ «Смілянський ЦППРК» відбувся відкритий Кубковий турнір Будинку дитячої та юнацької творчості серед дітей 2005-2007 р.н.; 2008- 2010 р.н. Серед переможців:
2005-2007 р.н.:
Стоєцький Сергій (тренер Моссаковський О.С.) – І місце;
Мандров Толя (тренер Цьома С.Г.) - ІІ місце;
Азаров Саша (тренер Моссаковський О.С.) - ІІІ місце.
2008-2010 р.н.:
Бондаренко Тімур – І місце;
Левченко Олена – ІІ місце;
Шевцов Андрій – ІІІ місце;
Хомрач Вова – ІV місце;
Пазенко Софія – V місце;
Нічік Юрій –VІ місце;
Коваленко Віталій – VІІ місце (тренер Цьома С.Г.)


Похід-екскурсія до краєзнавчого музею

Вихованці гуртка «Геологічне краєзнавство» (керівник гуртка Антоневич Т.І.) та «Туристсько-оздоровчий» (керівник гуртка Шкварець І.В.) відвідали краєзнавчий музей міста Сміли. Подорожуючи історичними стежками Смілянщини, діти переглянули речі, якими користувалися наші пращури, дізнались цікаві факти з історії Сміли, знайомились із різновидами птахів та тварин.


Година спілкування «За принципом участі: тепло і з любов’ю» (проєктування Доброї справи)

Для вихованців Зразкового художнього колективу дитячої телестудії «Я+ТИ» (керівник гуртка Дудирєва А.Ю.), методистом Семеновською Н.О., проведено годину спілкування «За принципом участі: тепло і з любов’ю». Вихованці склали проєкт «Естафета доброти» приурочений Міжнародному Дню спонтанного прояву доброти. Естафету передано вихованцям інших творчих об’єднань