Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

2019_Y
2019_H
Космічні фантазії

Пошук

Новини освіти

Майстер-клас «Солодкий букет»

До Дня Святого Валентина керівником гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів» Чернай А.О. було проведено майстер-клас «Солодкий букет». Гуртківці навчилися робити із солодощів та фруктів подарункові букети.

 

Участь в 110-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Зоряні мости»

У конкурсі взяли участь вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник Воробйова І.І.):
2 місце – Малюкова Марія; Кутова Поліна (керівник Воробйова І.І.);
3 місце - Синьогуб Крістіна (керівник Воробйова І.І.).


Участь у II-му відкритому чемпіонаті ОДЮСШ «Динамо» України з художньої гімнастики «Зірковий час-2020»

У м.Черкаси відбувся II-й відкритий чемпіонат ОДЮСШ «Динамо» України з художньої гімнастики «Зірковий час-2020». У чемпіонаті взяли участь 9 вихованок гуртка «Юні гімнасти» (керівник гуртка Мартіян К.В.). За результатами змагань маленькі гімнасти посіли такі місця:

Колодяжна Аня-1 місце;
Запетрук Вероніка - 2 місце;
Рузайкина Софія-2 місце;
Семинина Валерія-2 місце;
Головко Ліза-3 місце;
Грошева Іванка-3 місце;
Шерстюк Марина-3 місце;
Сарапіна Аліна-3 місце.

 

Участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивних танців «Зустріч друзів 2020»

8 лютого у м. Черкаси проходили Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «Зустріч друзів 2020» участь в яких взяли вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртка Букіна А.В., Овсієнко К.В.) Вихованців змагалися у кількох танцювальних програмах. За підсумками змагань: 1 місце – 4; 2 місце – 2; 3 місце – 3.


Участь у відкритті X Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченка

Вихованці Народного художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О), Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртків Букіна Л.В, Букіна А.В.) взяли участь в урочистостях присвячених відкриттю X Міжнародного конкурсу ім. Т.Шевченка


Кубковий турнір з настільного тенісу

8 лютого в ДНЗ «Смілянський ЦППРК» відбувся відкритий Кубковий турнір Будинку дитячої та юнацької творчості серед дітей 2005-2007 р.н.; 2008- 2010 р.н. Серед переможців:
2005-2007 р.н.:
Стоєцький Сергій (тренер Моссаковський О.С.) – І місце;
Мандров Толя (тренер Цьома С.Г.) - ІІ місце;
Азаров Саша (тренер Моссаковський О.С.) - ІІІ місце.
2008-2010 р.н.:
Бондаренко Тімур – І місце;
Левченко Олена – ІІ місце;
Шевцов Андрій – ІІІ місце;
Хомрач Вова – ІV місце;
Пазенко Софія – V місце;
Нічік Юрій –VІ місце;
Коваленко Віталій – VІІ місце (тренер Цьома С.Г.)


Похід-екскурсія до краєзнавчого музею

Вихованці гуртка «Геологічне краєзнавство» (керівник гуртка Антоневич Т.І.) та «Туристсько-оздоровчий» (керівник гуртка Шкварець І.В.) відвідали краєзнавчий музей міста Сміли. Подорожуючи історичними стежками Смілянщини, діти переглянули речі, якими користувалися наші пращури, дізнались цікаві факти з історії Сміли, знайомились із різновидами птахів та тварин.


Година спілкування «За принципом участі: тепло і з любов’ю» (проєктування Доброї справи)

Для вихованців Зразкового художнього колективу дитячої телестудії «Я+ТИ» (керівник гуртка Дудирєва А.Ю.), методистом Семеновською Н.О., проведено годину спілкування «За принципом участі: тепло і з любов’ю». Вихованці склали проєкт «Естафета доброти» приурочений Міжнародному Дню спонтанного прояву доброти. Естафету передано вихованцям інших творчих об’єднань

 

Виховна година «Законослухняність і повага до прав людини - невід’ємні цінності громадянського суспільства»

Керівником гуртка Шкварець І.В. для вихованців гуртків туристсько- краєзнавчого напряму проведено виховну годину «Законослухняність і повага до прав людини - невід’ємні цінності громадянського суспільства». Подорож по «долині Прав» сприяла знайомству дітей з основними законодавчими документами, в яких окреслено права людини, формуванню у них уявлення про права люди. Діти навчались практично застосовувати отриману інформацію у змодельованих життєвих ситуаціях.

 

Презентація книги Вікторії Сінаєвської «Модулі життя»

Випускниця театрального гуртка «Міраж» Сінаєвська Вікторія разом із керівником-наставником Симоненко С.І. презентувала свою книгу «Модулі життя» (за запрошенням громадської організації «Громадський простір»). Вірші молодої письменниці декламували юні читці гуртка «Міраж». Зустріч відбулась тепло та натхненно.


Участь у майстер-класі зі спортивних танців

У Будинку дитячої та юнацької творчості відбувся майстер-клас зі спортивних танців від хореографа Клубу спортивного бального танцю «Unique Style» (м. Київ) Вікторії Бреус. Підвищували свою танцювальну майстерність вихованці Зразкових художніх колективів ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртків Букіна Л.В., Букіна А.В., Овсієнко К.В.) та клубу спортивного бального танцю «ЛАДенс» (керівник гуртка Городов Д.М.).

 

Екскурсія-заняття до м. Черкаси на льодову ковзанку «Слайз»

З метою урізноманітнення дозвілля, вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівник гуртка Молчан Є.П.) відвідали льодову ковзанку «Слайз» у м. Черкаси.

 

Заняття-екскурсія «Місцями бойової слави»

В рамках заходів декади національно-патріотичного виховання «Подих історії» з вихованцями туристсько-краєзнавчих гуртків проведено заняття-екскурсію «Місцями бойової слави». Діти відвідали пам’ятний знак на честь залізничників, які стали на захист України від нацистських загарбників та пам’ятник солдатам-визволителям м. Сміли.

 

Пізнавальна програма «Пам’ятаємо, вшановуємо»

Культорганізатором Воробйовою І.І. за участі вихованців Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» для гуртківців різнопрофільних творчих об’єднань закладу проведено пізнавальну програму «Пам’ятаємо, вшановуємо» до Дня визволення м. Сміли від нацистських загарбників. Діти читали листи загиблих воїнів, декламували вірші про Смілу. Учасники вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

Пізнавальна програма «Єдність – запорука процвітання»

21 січня, з нагоди відзначення Дня Соборності України, було проведено пізнавальну програму «Єдність – запорука процвітання» (методист Семеновська Н.О.). Діти переглянули презентаційний відеоролик «Це моя Україна», прослухали уривок з Універсалу про злуку УНР і ЗУНР у виконанні Мироненко Едуарда, вихованця театрального гуртка «Міраж» (керівник Симоненко С.І.). На знак єдності і неподільності українського народу вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості створили живий ланцюг, також було проведено патріотичний флешмоб «Україна єдина».

 

Майстер-клас для новачків з елементів пішохідного туризму

В гуртку «Спортивний туризм» (керівник гуртка Молчан Є.П.) пройшов майстер-клас для новачків з елементів пішохідного туризму. Вихованці гуртка дізнались, як встановлювати палатку, на швидкість збирали та розбирали туристичний рюкзак, одягали і знімали спальний мішок. Проведено ігрову програму на проходження туристичних етапів на штучному рельєфі.

 

Участь у Відкритому Чемпіонаті м.Сміли з волейболу

18 січня стартував традиційний Відкритий Чемпіонат міста Сміли з волейболу. Спортсменів та гостей вітав ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна А.В.).


Відкрита новорічно-різдвяна першість м. Сміли з шахів серед дітей та учнівської молоді

В приміщенні НВК «Лідер» було проведено відкриту новорічно-різдвяну першість міста Сміли з шахів. Більше сорока юних шахістів було об’єднано у 4 групи, які змагались за швейцарською системою. Організатори змагань - Управління освіти, молоді та спорту та Будинок дитячої та юнацької творчості. Змагання проведено керівником шахового клубу «Вертикаль» Карчевським А.А.
Переможці шкільного віку:
Поліна Безсона, Денис Яненко, Владімір Теліга, Владислав Панасенко, Іван Шамота, Артем Хлівний.
Призерами стали Єгор Панасенко,Єгор Вікторжевський, Аліса Цапко.
Серед переможців дошкільного віку: Катя Ждан, Аня Федун.
Переможці та призери отримали грамоти та медалі Управління освіти, молоді та спорту. Учасники - солодкі подарунки.

 

Змагання зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях дистанція «Особиста смуга перешкод»

Серед вихованців молодшої та старшої групи гуртка «Спортивний туризм» (керівник гуртка Молчан Є.П.) відбулись змагання зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях дистанція «Особиста смуга перешкод». Вихованці гуртка отримали досвід участі у змаганнях, дізнались новинки з технік пішохідного туризму. Важливим фактором участі у змаганнях стала підтримка друзів та тренера.

 

14 січня відбувся майстер-клас для педагогів БДЮТ "Святковий букет", який проводила керівник гуртка Анна Чернай

Учасниці майстер-класу, як і завжди проявили творчий підхід до створення солодких букетів, отримали чудовий настрій від майстер-класу і гарний виріб. Дякуємо Анні Чернай!!!

 

Змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях в гуртку «Спортивний туризм» дистанція «Особиста смуга перешкод»

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівник гуртка Молчан Є.П.) взяли участь у змаганнях зі спортивного (пішохідного) туризму в закритих приміщеннях на дистанції "Особиста смуга перешкод" ІІ та ІІІ клас дистанції, серед молодшої та старшої вікових груп.


Участь у міській виставці-конкурсі робіт дитячої та юнацької творчості «Сміла – непереможна»

Роботи вихованців Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Перлина» взяли участь у міській виставці-конкурсі робіт дитячої та юнацької творчості «Сміла – непереможна». Результати конкурсу очікуються.

 

Виховна година «Ми - діти України»

До Дня Соборності України в гуртку «Спортивний туризм» (керівник гуртка Молчан Є.П.) відбулась виховна година «Ми - діти України». Вихованці з цікавістю прослухали історію виникнення свята, жваво розмірковували про поняття соборності України, складаючи пазл-карту України, показали що «Україна єдина»!

 

Інформаційна хвилинка «Історія скорботи та героїзму» (До Міжнародного Дня Пам’яті жертв Голокосту)

В гуртках туристсько-краєзнавчого напрямку було проведено інформаційні хвилинки «Історія скорботи та героїзму» (методист Михайлова А.В.). Вихованці переглянули короткі відеоролики «Як українські праведники народів світу рятували євреїв», «Бабин Яр. Без права на існування». Було прочитано уривок з щоденника невідомої дівчинки з Лодзинського гетто, та перегляд ілюстрацій Зіновія Толкачова, на яких відображено те, що побачив художник під час перебування в концтаборі. Діти висловлювали свої думки, почуття, емоції після побаченого і почутого.

 

Товариська зустріч між вихованцями гуртка «Баскетбол»

У приміщенні Смілянської загальноосвітньої школи №7 відбулася товариська зустріч між командою гуртка «Баскетбол» (керівник гуртка Петренко І.В.) та збірними командами ЗНЗ№11, гімназії ім. В.Т. Сенатора.
Основну гру (4х10 хвилин) виграли хлопці ЗНЗ№7 з рахунком 36:34.
Тренувальний овертайм виграла збірна ЗНЗ№11, гімназія ім. В.Т. Сенатора

 

Інформаційні хвилинки «Пам’ятаємо Героїв Крут» (До Дня пам’яті Героїв Крут)

В гуртках туристсько-краєзнавчого відділу було проведено інформаційні хвилинки: «Пам’ятаємо Героїв Крут» (методист Михайлова А.В.). Вихованці переглянули фото та відеоматеріали з теми. Знайомились з важливими історичними фактами того дня.

 

Відкрита першість з шашок, присвячена Дню визволення м. Сміли від нацистських загарбників

В приміщенні НВК «Лідер» керівником шахового клубу «Вертикаль», Карчевським А.А. було проведено відкриту першість міста Сміли з шашок до Дня визволення м. Сміли від нацистських загарбників. В змаганнях взяли участь 52 дитини різного віку. Організатори змагань - управління освіти, молоді та спорту та Будинок дитячої та юнацької творчості. Результати змагань:
І місце – Борбелюк Аня, Нагога Руслан, Федун Аня;
ІІ місце – Вікторжевський Єгор; Хлівний Артем; Вовченко Софія
ІІІ місце – Панасенко Костя, Шульга Маша, Бондар Антон.

 

Участь у Чемпіонаті м. Черкаси з волейболу серед юнаків 2005 р.н.

Вихованці гуртка «Волейбол» (керівник гуртка Хоменчук А.В.) взяли участь у Відкритому чемпіонаті м. Черкаси з волейболу, серед юнаків 2005 р.н. і молодших. За
результатами змагань команда посіла сьоме місце.

 

Акція «Живий ланцюг»

23 січня з нагоди Дня Соборності України гуртківці туристсько-краєзнавчого напряму утворили живий ланцюг для того, щоб підкресити, що Україна єдина, соборна і незалежна.


22 січня до Дня Соборності України вихованці гуртка ужиткового мистецтва "Чарівниця"(керівник Валентина Саєнко) взяли участь у цікавій вікторині.

 

Показові виступи з вільної боротьби серед вихованців спортивного клубу «Вольнік»

Для вихованців спортивного клубу «Вольнік» проведено показові виступи від керівників гуртків Панчохи М.І., Маркаряна Е.М. Мета: відпрацювання борцівських прийомів «шлунг», «прохід в дві ноги». Захід завершено контрольними сутичками вихованців.

 

Участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

Роботи вихованців гуртків «Мистецтво бісероплетіння» (керівник гуртка Опара С.Є.), моделювання іграшок-сувенірів (керівник гуртка Чернай А.О.), початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою оригамі (керівник гуртка Корсун О.В.), Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Перлина» (керівник гуртка Корсунь Н.В.) взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії».
Результати конкурсу очікуються.

 

Змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Дистанція «Зв’язки»

В гуртку «Спортивний туризм» відбулися змагання з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Між собою змагалися 12 команд (зв’язок), вихованців старшої вікової групи (8-11 класи) та молодші учасники (5-7 класи). Новачки-туристи змогли повчитися у старших товаришів і набратись досвіду. Переможці змагань нагороджені грамотами та медалями БДЮТ.
Результати змагань:
І місце – Калашникова Любов та Чуйченко Олена;
ІІ місце – Попов Артем та Бойко Анна;
ІІІ місце – Воронюк Олеся та Підлубна Катерина.

 

Участь у презентації ІІ збірки поезії та прози Вікторії Сінаєвської

На базі Смілянської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 відбулась презентація ІІ збірки поезії та прози Вікторії Сінаєвської, випускниці театрального гуртка «Міраж» (керівник гуртка Симоненко С.І.). Під час презентації вихованці театрального гуртка «Міраж» декламували улюблені вірші Вікторії.

 

Розважальна програма «Новорічне колесо чудес»

Вихованці гуртків туристсько-краєзнавчого напряму (керівники гуртків Шкварець І.В., Михайлова А.В., Антоневич Т.І.) взяли участь у конкурсно-розважальній програмі «Новорічне колесо чудес». Учасники відповідали на запитання з краєзнавства, геології, туризму. Переможцями стали Романчук Наталія, Бокітько Ігор, Шалена Тетяна.


Одноденний похід за маршрутом: м. Сміла – урочище «Дерефінчик» – м. Сміла

Вихованці «Туристсько-оздоровчого» гуртка (керівник гуртка Шкварець І.В.), гуртка «Геологічне краєзнавство» (керівник гуртка Антоневич Т.І.) здійснили одноденний похід за маршрутом: м. Сміла – урочище «Дерефінчик» – м. Сміла. Педагоги ознайомили дітей з історією виникнення урочищ «Дерефінчик» та «Плоске». Юні туристи обстежили залишки невідомого кургану, який за історичними джерелами є часів скіфської доби. Незважаючи на погодні умови, похід видався цікавим, багатим на інформацію та живе спілкування.


Товариська зустріч вихованців гуртка БДЮТ «Футбол» та футбольного клубу «Явір»

Зустріч між футбольними командами (молодший шкільний вік дітей) відбулась на базі спортивної зали стадіону «Авангард» (керівник гуртка Маслюк С.М.). Діти мали
змогу відчути дух суперництва. Від проведеної гри позитивні емоції отримали не тільки гравці, але й батьки, які вболівали за своїх юних футболістів.

 

Гурток «Спортивний туризм» весело і змістовно провів новорічне свято

Біля туристичних тренажерів гарно вписалися Дід Мороз (керівник гуртка Молчан Є.П.) і Снігурочка (вихованка гуртка Вікторія Шпирка), а ялинка із туристичних мотузок прикрашена карабінами внесла особливий колорит в святкування, насичене конкурсами та змаганнями.


Новорічна казка «Зимовий сон» в гуртку «Happy English»

Вихованці гуртка «Happy English» (керівник гуртка Каптенко Г.В.) підготували для батьків та друзів казку англійською мовою «Зимовий сон» про пригоди діток, до яких у зимову ніч в гості завітала Мері Поппінс.

 

Участь у ІІІ обласному етапі виставки «Мистецтво оригамі»

Четверо вихованців гуртка початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою оригамі (керівник гуртка Корсун О.В.) взяли участь у майстер-класах з ПТМ та церемонії нагородження ІІІ обласного етапу виставки «Мистецтво оригамі. Вихованець гуртка Аркуша Максим провів майстер-клас «Книга Джунглів. Тигр» для учасників виставки.
Призові місця посіли:
Аркуша Максим – І місце;
Ножко Семен – І місце;
Бєлова Луїза – ІІ місце;
Кругляк Нікіта – ІІІ місце.


Товариські зустрічі з баскетболу «Різдвяні зустрічі з м’ячем»

На базі Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 відбувся турнір з баскетболу 3×3 «Різдвяні зустрічі з м’ячем» серед команд шкіл міста (учні 6-8 класів). Змагання організовано та проведено керівником гуртка Петренком Іваном Васильовичем. Після відіграних по коловій системі ігор визначились лідери змагань.
За III – IV місця боролись команди «Білосніжки і Скакун» (ЗНЗ №11) та «Максималісти» (ЗНЗ №7 - 2), де сильнішими стали останні. У фінальному двобої зійшлися «Dream team» (ЗНЗ №7-1) та «Гімназисти».
Вдруге перегравши учнів гімназії (капітан Капрізов Тимофій), чемпіонами стали учні ЗНЗ №7 (капітан Качан Дмитро). По завершенню турніру учасники взяли участь у конкурсі «Швидкий снайпер»: 9 штрафних кидків, 10-й - триочковий. Кращим у конкурсі став учень 7-го класу ЗНЗ №7 Перевало Денис, який ще й отримав MVP (кращого гравця) турніру.
Всі учасники нагороджені медалями та отримали солодкі призи.