Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

2019_H
2019_S
2019_V

Пошук

Новини освіти

«Україна об'єднує світ»

У м. Київ відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс «Україна об'єднує світ». У конкурсі взяла участь Селезень Марія, вихованка театрального гуртка «Міраж» (керівник гуртка Симоненко С.І.), яка посіла 2 місце у номінації «Театральне мистецтво».

 

Цикл заходів з профілактики грипу та ГРВІ

Для вихованців закладу проведено цикл заходів з профілактики грипу та ГРВІ: інформаційні хвилини «Що потрібно знати про грип», усний журнал «Як уберегтися від грипу». Методист Семеновська Н.О. розповіла вихованцям про основні засоби захисту при загрозі захворювання на грип та ГРВІ, ознайомила з основними симптомами грипу та ГРВІ, шляхами їх передачі, способами профілактики та першими діями при ознаках хвороби.

 

«Файний Листопад»

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» взяли участь у відкритому Чемпіонаті м. Тернопіль зі спортивного туризму «Файний Листопад».
На дистанції ІІІ класу «Крос-похід» зв’язка у складі Федотова Артема та Шпирки Вікторії посіла ІІІ місце.
Бойко Анна посіла 8-ме місце серед вихованців на дистанції ІІ класу.


Участь у Відкритому турнірі з вільної боротьби

У м. Біла Церква відбувся Відкритий турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат, присвячений Дню захисника України, Дню Українського козацтва та пам’яті загинувши в АТО. У турнірі взяли участь 5 вихованців спортивного клубу «Вольнік» (керівники гуртків Маркарян Е.М., Панчоха М.І.). Всього у змаганнях взяло участь 150 спортсменів України.
За результатами змагань:
1 місце - Губанов Дмитро, вагова категорія 41кг.
2 місце - Боруц Ростислав, вагова категорія 45 кг.
2 місце - Нагаловська Амалія, вагова категорія 43 кг.


Одноденний похід: м. Сміла – с. Сердюківка – м. Сміла

Вихованцями гуртка «Геологічне краєзнавство», керівник гуртка Антоневич Т.І., було здійснено одноденний похід за маршрутом:
м. Сміла – с. Сердюківка - м. Сміла. Метою походу стало дослідження гірських порід та мінералів урочищ «Сердюкове», «Заляпане», «Казенне».


Дводенний похід: м. Сміла – с. Сердюківка – м. Сміла

Вихованці гуртків національно-патріотичного та туристсько-краєзнавчого напрямів, керівник групи Шкварець І.В., здійснили дводенний похід за маршрутом: м. Сміла –
с. Сердюківка - м. Сміла. Вихованці ознайомилася з історичними пам’ятками села: пам’ятником 42-ом радянським воїнам, що загинули, визволяючи село від
німецько-фашистських загарбників у січні 1944 року; пам’ятником Скорботної матері з монументальними дошками жителів села, які загинули в період війни 1941-1945 р.р.
Учасники походу відвідали місцеву школу, де дізналися про трагічну смерть солдата, Новохатька Олега Олександровича, який загинув в районі м. Авдіївка, Донецької області.
Діти разом з керівниками гуртків вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

Конкурс дитячого малюнка «Граки прилетіли»

Керівником Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Перлина» Корсунь Н.В. в рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року - 2019» проведено конкурс дитячого малюнка «Граки прилетіли». За підсумками конкурсу переможців нагороджено грамотами.

 

 


Майстер-клас з виготовлення лепбука «Птах року - 2019»

В рамках Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року - 2019 – грак» методистом Семеновською Н.О. для вихованців різнопрофільних творчих об’єднань проведено майстер-клас з виготовлення лепбука за окресленою тематикою.

 

 

Участь у Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі-конкурсі «Великий осінній «Art people fest»

Вихованці Народного художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О) взяли участь у Всеукраїнському вокально-хореографічному фестивалі-конкурсі «Великий осінній «Art people fest». За результатами конкурсу:

І місце – Гірник Діана, Коврик Марія, Ковтун Марія;
ІІ місце – Кравчук Анна;
ІІІ місце – Пащенко Аліна, Адаменко Анна, Ткачук Карина, Коврик Марія.

 

Участь у відкритому Всеукраїнському мистецькому конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA»

Вихованці театрального гуртка «Міраж» (керівник гуртка Симоненко С.І.) взяли участь у конкурсі «Козацький шлях UA», де посіли призові місця:

1 місце – Селезень Марія.
2 місце – Мироненко Едуард, Ховко Михайло, Ховко Анастасія.
3 місце – Судак Захар, Мельник Радомир, Моцак Ангеліна.

Участь у Відкритій першості ДЮСШ «Супаданс» «В Ритмах Печерська 2019»

Вихованці ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна А.В.) взяли участь у Відкритій першості ДЮСШ «Супаданс» «В Ритмах Печерська 2019». За підсумками змагань призові місця отримали: 

1 місце – Сумська Софія;
2 місце – Єфімова Альбіна, Маломуж Альбіна, Гордієнко Антон;
3 місце – Бондар Марія.

«Козацькі забави»

Для вихованців гуртків «Настільний теніс» (керівник гуртка Цьома С.Г.), «Любителі англійської мови» (керівник Шерстюк Н.М) культорганізатором Воробйовою І.І. проведено КРП «Козацькі забави». В рамках заходу відбулись міні-змагання: «Перетягування канату», «Влучний стрілець», «Силові вправи» та ігри «Гопачок», «Вгадай роботу козака», «Сила духу», проведено інформаційну хвилинку щодо відзначення Дня Захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови

Година спілкування з елементами тренінгу «Дерево здоров’я»

Для вихованців гуртка «Настільний теніс» (керівник гуртка Цьома С .Г.) методистом Семеновською Н.О. проведено годину спілкування з елементами тренінгу «Дерево здоров’я». В ході інтерактивної бесіди вихованці з’ясували, що вони роблять, щоб бути здоровими, визначили та записали на зелених листочках корисні для здоров’я звички та прикріпили їх до уявного «Дерева здоров’я». Також була проведена акція «Дай підказку другові» (щодо виховання здорового способу життя та протидії шкідливим звичкам). Дітям роздані буклети, які вони передадуть в школі своїм друзям.

Заняття-екскурсія в міський парк до пам’ятника воїнам, які загинули під час визволення м.Сміли

До Дня Захисника України вихованці гуртка «Юні історики-краєзнавці» (керівник гуртка Міхайлова А.В.) здійснили екскурсію в міський парк до пам’ятника воїнам, які загинули під час визволення м.Сміли

Тематична гутірка «За землю, за волю, за козацьку долю»

Завідувач Центру національно-патріотичного виховання «Смілянська Січ» Шевчук В.В. провів тематичну гутірку на тему козацько-лицарського виховання з вихованцями гуртка спортивного туризму (керівник гуртка Мовчан Є.П.). В рамках заходу проведено майстер-клас щодо володіння козацькою зброєю.

Конкурсно-пізнавальна програма «Жива палітра»

В рамках тижня декоративно – прикладного мистецтва проведено проведено конкурсно-пізнавальну програму «Жива палітра» , присвячену міжнародному Дню художника, в якої вихованці Народного художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Перлина» (керівник гуртка Корсунь Н.В.) згадали цікаві факти про життя знаменитих художників світу та України, зіграли в різноманітні ігри: «Намалюй тінь», «Моє відчуття», «Корабель на хвилі».

 

Година пам’яті «Дорогами мужності і слави»

Культорганізатором Воробйовою І.І. разом з вихованцями Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» проведено годину пам’яті до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників. 

Вихованці декламували вірші про війну, озвучили листи загиблих воїнів, дітей воїнів. Глядачі разом з учасниками переглянули короткометражний фільм про події ІІ Світової війни. Вихованка Народного художнього
колективу театру естрадної пісні «Ерідан» Адаменко Анна подарувала присутнім пісню «Подаруй мир». Учасники вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

Семінар-практикум «Від образу – до переконань (створення емоційно насиченого тла виховного заходу)»

Для педагогів Будинку дитячої та юнацької творчості, методистом Михайловою А.В. проведено семінар-практикум «Від образу – до переконань Учасники рефлексували власний досвід та знайомились з новими підходами національно-патріотичного виховання.

 

Участь у міських змаганнях із настільного тенісу

Вихованці гуртка настільного тенісу «Енергія» (керівник Цьома С.Г.) взяли участь у міських змаганнях з настільного тенісу.
Найкращі результати серед дівчат – Левченко Олена - ІІ місце;
серед юнаків – Цьома Іван – І місце, Мандров Анатолій – ІІІ місце.
За результатами відбіркових змагань Левченко Олена та Цьома Іван увійшли до складу збірної команди Черкаської області.


Майстер-клас зі спортивних бальних танців

Вихованці Зразкових художніх колективів ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртків Букіна Л.В., Букіна А.В.) та клубу спортивного бального танцю «ЛАДенс» (керівник гуртка Городов Д.М.)
взяли участь у майстер-класі зі спортивних бальних танців (європейській та латиноамериканській програмі) та хіп-хопу від тренерів з м. Черкаси та м. Київ Бреус Вікторії та Гаражун Максима.

 

Відбіркові змагання із шашок

Для учнів навчально-виховного комплексу "Ліцей — загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів "Лідер" проведено відбіркові змагання із шашок. У змаганнях взяли участь вихованці 
шахового клубу «Вертикаль» (керівник Карчевський А.А.).
Переможцями змагань стали:
І місце – Борболюк Анна, Федур Анна;
ІІ місце – Панасенко Владислав, Реймер Олександр;
ІІІ місце – Дзюбло Артем, Жадан Катерина, Шалигіна Марія, Варченко Максим.

 


Участь в обласних профспілкових змаганнях з тенісу серед працівників освіти

Керівник гуртка настільного тенісу «Енергія» Цьома Світлана Георгіївна взяла участь в обласних профспілкових змаганнях з тенісу серед працівників освіти і посіла почесне 2 місце.

 

Участь у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Vivat юний талант»

У Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Vivat юний талант», який проходив у м. Київ, взяли участь 34 вихованці Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (Керівники Букіна Л.В., Букіна А.В.). За підсумками конкурсу призові місця посіли:

1 місце – ансамбль спортивного бального танцю «Колорит», керівник Букіна А.В.;
1 місце – Зразковий художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Колорит», керівник Букіна Л.В. (середня група);
2 місце - Зразковий художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Колорит», керівник Букіна Л.В. (старша група);
2 місце – Шейко Маргаріта, Агарков Сергій; Федоренко Олександра, Фесун Ігор.


Участь в організації та проведенні міської гри-випробування «Котигорошко»

На базі Смілянської спеціалізованої школи №12 відбулася міська гра-випробування «Котигорошко». До організації та проведення заходу долучився педагогічний колектив Будинку дитячої та юнацької творчості. У грі взяли участь рої усіх шкіл міста (5-6 класи).

Результати гри за загальним підсумковим протоколом наступні:
І місце - рій «Козачата-5» КЗ «Смілянської спеціалізованої мистецької школи».
ІІ місце - розділили рій «Булава» ЗНЗ № 12, рій «Молодь за здоров’я» ЗНЗ № 13, рій «Козачата» ЗНЗ № 1.
ІІІ місце - рій «Відважні соколята» Смілянського навчально-виховного комплексу «ЗОШ-гімназії ім. В.Т. Сенатора».

 

Діти - захисникам України

 

Заняття з елементами тренінгу «Кольорограма настрою»

З вихованцями гуртків «Happy English» (керівник гуртка Каптенко Г.В.) та «Моделювання іграшок-сувенірів» (керівник гуртка Чернай А.О.) практичним психологом Гончаренко Н.К. було проведено заняття з елементами тренінгу «Кольорограма настрою». Кожен з вихованців ділився своїми асоціаціями щодо улюбленого кольору, спробував відслідковувати настрій протягом заняття і відповідно нього обирати колір. Протягом заняття ми не лише дарували компліменти один одному, а й активізували уяву, побували у різних ролях, а й спробували пофантазувати та помріяти. Вихованці, зробили висновок, що між нашим настроєм і кольорами, що нас оточують існує зв'язок, оскільки ми не усвідомлюючи часом підбираємо колір одягу відповідно власного настрою. Але ми все ж, тренувались крок за кроком пізнавати шляхи регулювання та підтримання власного настрою.

 

Акція «Дай підказку другові»

В рамках тижня антиалкогольної та антинаркотичної пропаганди «Бережи себе» керівник гуртка настільного тенісу «Енергія» Цьома С.Г. разом зі своїми вихованцями провела акцію «Дай підказку другові». До акції залучено вихованців гуртків «Моделювання іграшок-сувенірів» (керівник гуртка Чернай А.О), ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Овсієнко К.В). Педагог разом з вихованцями підготували презентацію «Ні шкідливим звичкам» та соціальний ролик з даної теми. Діти проаналізували різницю між корисними та шкідливими звичками; зробили висновки, як не набувати шкідливих звичок, а свій вільний час проводити з користю.

 

Майстер-клас для керівників гуртків «Світ-дизайн»

В рамках тижня образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Веселка» керівником гуртка моделювання іграшок-сувенірів Чернай А.О. було проведено майстер-клас для педагогів «Світ-дизайн» з виготовлення солодкого подарунку. Керівник поділилася з колегами досвідом оформлення солодощів у подарунок та методами елементарного креативного дизайну.

 

Майстер-клас «Виготовлення мобіля «Пташки летять у теплі краї»

Керівник гуртка початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою оригамі Корсун О.В. провела майстер-клас для вихованців гуртка «Любителі англійської мови» (керівник гуртка Шерстюк Н.М.). Діти виготовляли мобіль «Пташки летять у теплі краї». Даний захід викликав позитивний емоційний відгук у вихованців.

 

Впорядкування території біля пам’ятного знаку, встановленого на честь воїнів -визволителів м. Сміли від фашистських загарбників

Вихованці гуртків «Юні історики-краєзнавці» (керівник гуртка Михайлова А. В.), «Геологічне краєзнавство» (керівник гуртка Антоневич Т.І.) впорядкували територію біля пам’ятного знака, встановленого на честь воїнів- визволителів м. Сміли від фашистських загарбників, який встановлено в парковій зоні Будинку дитячої та юнацької творчості.


Психологічна гра «Веселка настрою»

Вихованці та батьки клубу спілкування «Сорока» стали активними учасниками гри «Веселка настрою», де вони вирішували завдання, вчились крок за кроком пізнавати шляхи регулювання та підтримання власного настрою за допомогою різнокольорових стрічок веселки.