Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

1 червня 2022 року наші вихованці здобули безліч перемог

відразу у трьох всеукраїнських конкурсах: Всеукраїнському творчому марафоні «Україна – це ми», дистанційному Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв «Я люблю Україну» та Всеукраїнському патріотичному багатожанровому конкурсі мистецтв «УКРАЇНСЬКА ВЕСНА». Загалом творчо обдаровані діти посіли 5 перших, 3 других та 3 третіх місця (вихованці гуртків "Природа і фантазія", "Мистецтво бісероплетіння", дитячого театру "Мікс"). Пишаємося нашими дітьми та вітаємо керівників гуртків Бондар Любов, Воробйову Інну, Опару Світлану.


1 місце виборола

у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв «Квітка душа» Ситник Світлана, вихованка "Зразкового художнього колективу" дитячого театру "Мікс" (керівник Воробйова Інна, 29 травня 2022 року, м. Одеса). Щиро вітаємо з перемогою!!!

 

Маємо значні здобутки

і у багатожанровому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Талановий Я» (28 травня 2022 року, м. Київ). П'ять перших та чотири других місця вибороли вихованці "Зразкового художнього колективу" дитячого театру "Мікс" (керівник Воробйова Інна) та вихованка "Народного художнього колективу" студії образотворчого мистецтва "Перлина" (керівник Корсунь Ніна). Радіємо нашим здобуткам!!!

 

Вихованка гуртка "Мистецтво бісероплетіння"

Билина Вікторія (керівник Світлана Опара) здобула перемогу (1 місце) у I дистанційному всеукраїнському благодійному фестивалі-конкурсі «Art inspires victory» «Мистецтво надихає до перемоги», який відбувся 22 травня у м. Дніпро. Щиро вітаємо та бажаємо нових перемог!!!

 

10 травня у м. Одеса відбувся Всеукраїнський багатожанровий фестиваль талантів «Розправ крила, Україно!»,

де наші вихованці декоративно-ужиткового напряму Билина Вікторія, Черненко Катерина (гурток "Мистецтво бісероплетіння", керівник Опара Світлана), Єрмолаєва Дар'я, Ховряк Софія (гурток "Веселі смужки", керівник Єрмолаєва Валерія), Бондар Микола (гурток "Природа і фантазія", керівник Бондар Любов) посіли п'ять перших місць. Щиро вітаємо дітей та їхніх керівників!!!

 

Найкращі майстрині декоративно-ужиткового мистецтва нашого закладу дарують вам майстер-класи

у соціальних мережах Facebook БДЮТ Сміла, Instagram bdut_smila.  Переглянувши їх, ви легко зможете виконати вироби на патріотичну тематику. Створено відео майстер-класи «Колосок з квілінгу» від Валерії Єрмолаєвої, керівник гуртка «Веселі смужки», «Метелик надії» від Світлани Опари, керівника гуртка «Мистецтво бісероплетіння», «Український пейзаж» від Наталії Прусенко, керівника гуртка образотворчого мистецтва, «Українська брошка» від Анни Чернай, керівника гуртка «Моделювання іграшок-сувенірів»

 

 

 

 

Памятаємо, перемагаємо

 

Мистецтво надихає до Перемоги!

У цей складний для нашої країни час вихованці нашого закладу попри все беруть участь у конкурсах та фестивалях різних рівнів та досягають значних результатів.
Так, 23 квітня 2022 року вихованці «Зразкового художнього колективу» дитячого театру «Мікс», який очолює Інна Воробйова, взяли участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі талантів «Цвіт нації». Бездоганно та чуттєво виконавши художні твори «Вірш про козаків», «Янгол», «Європейський вибір», «Пам’ять мов птаха», посіли три перших та одне друге місце (Малюкова Марина, Терещенко Вероніка, Дралов Андрій та Прокопюк Богдан).
П’ять перших місць вибороли і вихованці декоративно-ужиткового напряму, взявши участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі талантів «Розправ крила, Україно!» (10 травня 2022 року). Діти представили на розгляд журі свої неперевершені роботи з квілінгу, бісеру та природних матеріалів (вихованці гуртка «Мистецтво бісероплетіння» Черненко Катерина і Билина Вікторія, керівник Світлана Опара; гуртка «Веселі смужки» Єрмолаєва Дар’я та Ховряк Софія, керівник Валерія Єрмолаєва; гуртка «Природа і фантазія» Бондар Микола, керівник Любов Бондар).
Надзвичайно радував дітей той факт, що частина коштів, отриманих з конкурсів, пішла на допомогу наших славетних ЗСУ, щоб наблизити нашу перемогу!

 


З добром у серці

Команда БДЮТ (Цьома Світлана, Сінаєвська Вікторія, Корсунь Олена, Єрмолаєва Валерія) долучилася до проєкту Смілянського Центру соціальних служб.
Кожен зараз потребує підтримки, тому ми вирішили об'єднатись та створити дружню атмосферу для родин, які вимушено стали нашими гостями, а також для смілян, які бажають відволіктись від трагічних подій.
Були проведені різні види активностей:
- розважальні ігри, спортивні естафети, музичні руханки;
- майстер-клас з оригамі;
- майстер-клас з квілінгу;
- літературно-музичний вечір «У колі найближчих людей»;
- виступ гурту «Дежавю» (Кононенко В., Сінаєвська В., Доронін Д.)
- похід у боулінг, малюнки на асфальті;
- професійні фотозйомки;
- і просто теплі, щирі бесіди з мамами та дітьми за чашкою чаю.
( Завідувач організаційно-масового відділу Світлана Цьома).
Ми продовжуємо волонтерити!

 

Великдень - найжаданіше свято весни для всіх українців

Тому, наші вихованці взяли участь у челенджі «Великодніми молитвами до перемоги» від Черкаського обласного Центру туризму, краєзнавства і екскурсій. Анастасія Ховко, вихованка театрального гуртка «Міраж» (керівник Світлана Симоненко) декламувала вірш Надії Красоткіної «Я хочу миру над усе на світі»
Владислав Шкварець вихованець гуртка «Спортивний туризм» (керівник Ірина Шкварець) вірш свого дідуся Василя Титаренка.

В день Великодній світлий день,
В душі людській і у природі
Світліють лиця у людей
В цей день святковий Великодній.

Свята вода на білий хліб,
Щоби краплинами упала.
І над цим дійством Божий німб
І божа заповідь витала.

Нехай воскресне наший Бог
І знищить демонів повсюди
І від повітряних тривог
Вже відпочинуть бідні люди

В день святковий вітаємо,
Воїнів любимої землі,
Що не дають над рідним краєм
Нашої пролитися крові

На вас надіємось, батьки,
Захистіть ви небо чисте,
Бо горде в Вас ім’я, захисники,
І вам знешкодити рашиста.

Просимо Батьківщину захистіть,
Захистіть стежину, що до хати.
Мир людям всього світи принесіть
І щоб живими вас зустріла мати!!!

 

 

 

 

 

 

Справжні Перемоги наших сміляночок-україночок!

Перемогу у двох шахових турнірах у Німеччині та можливість взяти участь у Чемпіонаті Німеччини з шахів отримала Поліна Безсонна, вихованка шахового клубу «Вертикаль». Ще з дитячого садочку Поліна почала займатись шахами. Свою першу перемогу здобула у змаганнях з шахів до Дня святого Миколая (2015 рік). У 2017 році здобула 2 місце у чемпіонаті України з шахів серед дівчат віком до 8 років. Стала володаркою кубка Києва з шахів серед дітей віком до 10 років (2017р.). Отримала перше місце у Міжнародному турнірі з шахів серед дітей до 10 років (2018 р.), до Дня Незалежності України у м. Києві Також дівчинка багаторазова чемпіонка області з шахів.
Їй шість з половиною рочків, а вона вже переможниця! Мирослава Кофанова, ще одна вихованка шахового клубу «Вертикаль» в Чехії посіла друге місце у міському шаховому турнірі серед дітей старшого дошкільного віку.
«Я дуже радий успіхам Поліни та Мирослави. Впевнений, так скаже кожний смілянин у цей важкий час», - керівник гуртка Анатолій Карчевський.

 

Проєкт «З вірою у ПЕРЕМОГУ»

Центром національно-патріотичного виховання «Смілянська Січ» (завідувач відділу Н.Семеновська) з метою підтримки наших військових, усіх українців у цей нелегкий час започатковано проєкт «З вірою у Перемогу», який складається з 7 міні-проєктів дослідницького, творчого спрямування та масових активностей. Онлайн-челендж «Слава Україні» започатковано на підтримку захисників України. Всі бажаючі мають змогу приєднатися до челенджу словом, віршем, піснею, малюнком за хештегом #челендж_слава_Україні у мережах Facebook, Instagram

 

Висловити свої думки щодо свого майбутнього життя у щасливій квітучій і мирній Україні

діти мали змогу долучившись до флешмобу «Що я зроблю після Перемоги»

 

Просвітницька акція «ЗСУ: сміливі і непереможні» в ній представлено історію створення та становлення Збройних сил України

Матеріали акції розміщено у соціальних мережах Facebook, Instagram на сторінці Сміли Бдют.
Свою любов до України, рідної землі, частинку душі подарували учні шкіл міста та вихованці БДЮТ, доєднавшись до підпроєкту «Кольори дитячого патріотичного Artу «З Україною в серці». Патріотичні малюнки, вироби, виготовлені дітками та опубліковані у соціальних мережах з хештегом #кольори_дитячого_патріотичного_Arty_з_Україною_в_серці стали підтримкою нашим захисникам.

 

Пісня «Ой у лузі червона калина» стала трендом сьогодення

Гурт випускників нашого закладу «Дежавю» виконав цю пісню та закликав усіх бажаючих доєднатись до флешмобу «Ой, у лузі червона калина»
#Ой_у_лузі_червона_калина_співай_з_БДЮТ

 

 

Для усіх, хто любить робити креативні світлини, було організовано конкурс патріотичних світлин «Ми українці і цим пишаємося»

Учасники фотографувались в національному вбранні, на фоні природи рідного краю чи національної символіки.

 

 

Заходи до Дня Єднання

До Дня Єднання для вихованців гуртка ужиткового мистецтва «Чарівниця» було проведено патріотичну виховну годину (керівник гуртка Валентина Саєнко), У мережі Facebook з Днем Єднання привітали усіх вихованці Народного художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан», виконавши пісню «Україна це ти» (керівник гуртка Віталій Кононенко). Сергій Мороз, Артем Мороз, вихованці театрального гуртка «Міраж» декламували вірші «Єднаймося ж, брати мої», «Тримайся, моя рідна Україно» (керівник гуртка Світлана Симоненко)

 

Обласний турнір з шашок у клубі «Вертикаль»

 

Радіо «Наш формат». Випуск новин від 17.02.2022р.

 

Парний турнір з настільного тенісу серед старшої групи клубу настільного тенісу «Енергія»

Спортсмени старшої групи клубу настільного тенісу «Енергія» взяли участь у парному турнірі з настільного тенісу.
Переможцями парного турніру стали:
Шевцов А.- Панасенко В. _- І місце;
Раздорожній Я. - Шепталенко В. - 2 місце;
Береза Д. - Рева К. - 3 місце;
Пазенко С. - Нагорний С. -4 місце.

 

Поетичний вечір «Муза на крилах кохання» ( до Дня Святого Валентина)

У закладі пройшов поетичний вечір «Муза на крилах кохання» (культорганізатор Вікторія Сінаєвська). У заході взяли участь вихованці театрального гуртка «Міраж» (керівник гуртка Світлана Симоненко), Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Інна Воробйова) та Народного художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Віталій Кононенко) Учасники читали вірші збірки «Модулі життя» Вікторії Сінаєвської. Творчий вечір відбувся на хвилі позитиву та радісних емоцій. Яскравим та приємним сюрпризом для глядачів став виступ гурту «Дежавю», керівник Віталій Кононенко.

 

Участь у Всеукраїнському турнірі з футболу в м. Горішні Плавні, Полтавська обл.

Спортсмени футбольного клубу «Скіф» (тренер Коломієць В.А., Крамаренко Д.І.) взяли участь у Всеукраїнському турнірі з футболу, що відбувся в м. Горішні Плавні, Полтавська області серед спортсменів 2014-2015 р.н.  Вихованці ФК «Скіф» 2015-2016 р.н. впевнено вийшли до фіналу, вигравши всі матчі та не пропустивши жодного голу. Проте у фіналі поступились команді з м. Черкаси з рахунком 0:1.
Команда «Скіф» виборола друге місце.