Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

2019_H
2019_S
2019_V

Пошук

Новини освіти

Участь у міських заходах до Дня Незалежності України

Вихованці ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртків Букіна Л.В., Букіна А.В.), Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник Воробйова І.І.), Народного художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О.) взяли участь у концертній програмі «Ми – діти твої, Україно» (культорганізатор Воробйова І.І.), що відбулась у міському парку культури та відпочинку.

 

Участь у міському святі «Посвята в першокласники»

29 серпня для категорійних дітей міста спільно з ЦССМ було проведено урочисту посвяту в першокласники «У школу з радістю», яке відбулось в готельно-ресторанному комплексі «Гранд Парк». Культорганізатором БДЮТ Воробйовою І.І. в рамках заходу проведено ігрову програму.

 

У рамках виставки «Тобі, Черкащино славетна, таланти наші і любов!»

яка відбулась під час щорічної обласної серпневої конференції працівників освіти в м. Черкаси, Будинком дитячої та юнацької творчості представлено тематичну композицію «Аліса в країні Чудес» - роботи вихованців гуртків образотворчого, декоративно-прикладного та ужиткового мистецтва (керівники гуртків А.О. Чернай, Н.В. Корсунь, А.С.Хмелик, О.В.Корсун, В.М.Шевченко, С.Є. Опара).

 

Хвилина – реквієм «У нашій пам’яті вони назавжди залишились»

З нагоди відзначення 29 серпня в Україні Дня пам’яті загиблих захисників вихованців Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального «Колорит» (керівник гуртка Букіна Л.В.), гуртка настільного тенісу «Енергія» (керівник гуртка Цьома С.Г.) залучено до хвилини – реквієму «У нашій пам’яті вони назавжди залишились».

Гуртківці переглянули та обговорили документальний фільм «Іловайська трагедія» та вшанували загиблих хвилиною мовчання.

 

Весело та різноманітно проходить життя дітей у креативному таборі «Шторм»

Кожного дня між тренуваннями - ігри, розваги та майстер-класи. У відпочиваючих табору була чудова нагода прийняти участь у спортивно - туристичному квесті, який організували та провели керівники гуртків спортивного та туристичного відділу БДЮТ – Діхтяр Роман, Мовчан Євгеній, Панчоха Марина, Антоневич Тетяна,та Мовчан Вікторія.
Дітям сподобалась багатожанровість заходу. Адже у них була можливість долати перешкоди та пізнати нові прийоми самозахисту, які були корисними, як для хлопчиків,так і для дівчаток.

 

Цікаві групові майстер-класи від Арт-студій БДЮТ провели їх керівники - Шевченко Вікторія, Чернай Анна, Тертій Світлана, та Аністратенко Оксана для відпочиваючих дітей у креативному таборі «Шторм»

19 липня у чотирьох локаціях розташувалися діти, щоб отримати чудову можливість зануритися у світ мистецтва. Майстер-клас від фахівців Арт-студій БДЮТ навчив дітей бачити світ так, як бачить його митець, відкриваючи для себе нове хобі у сфері мистецтва.

 

21 липня у креативному таборі «Шторм» відбулася конкурсно – розважальна програма «Хлопці? Чи дівчата?»

яку організували, та провели культорганізатори БДЮТ Воробйова Інна, та Мовчан Вікторія.У програмі тематично змагалися між собою дівчата та хлопці табору, проявляючи інтелектуальні та фізичні здібності. У цілому панувала дружня та креативна атмосфера заходу, яка надовго запам’ятається всім дітям.

 

Педагоги Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь у міських заходах з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України та Дня молоді.

Завідувач спортивного відділу Панчоха М.І., завідувач центру національно патріотичного виховання «Смілянська Січ» Шевчук В.В. культорганізатор Воробйова І.І організували «Козацькі забави»: змагання з армреслінгу,  конкурси «Козацька шапка», «Бій мішками», «Влучний стрілець», «Козацька рогатка». 

Організовано туристську смугу перешкод, керівники гуртків Молчан В.О., Михайлова А.В., Шкварець І.В.

Керівником гуртка «Баскетбол», Петренко І.В. проведено змагання зі стрітболу, які відбулись на спортивному майданчику Смілянської загальноосвітньої школа №7.

 

З 14 по 21 липня 2019 року на базі дитячого оздоровчого табору «Тимурівець» діє креатив - табір «Шторм», керівник Селіванов Максим

Кожного дня для дітей проводиться насичені тренувально - розважальні програми та майстер класи, які організовують і проводять керівники гуртків БДЮТ.
15 липня була проведена спортивно-розважальна гра «Козацькі розваги» у два етапи. Перший етап – конкурсно - розважальний, який провела керівник гуртка БДЮТ Воробйова Інна . Дітям сподобалось приймати участь у розвагах жартівливого характеру.
Другий етап – естафетно - розважальна програма на спортивному майданчику із силовими вправами, перетягуванням ринви та елементами арм-реслінгу. Цей етап організували та провели керівники гуртків БДЮТ Мовчан Євгеній та Панчоха Марина. Чудовий настрій та позитивні емоції – спільна мета організаторів та дітей у таборі щоб літній відпочинок запам’ятався на довго.

 

1-14 липня 2019 року у дитячому оздоровчому таборі «Перлина - Придніпров’я»

Новомосковського р-ну Дніпропетровської обл..,відбувся всеукраїнський збір активістів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл»(«Джура») «Самарська Січ – 2019.Уцьому заході у якості організатора та атамана взяв участь завідувач центру національно – патріотичного виховання «Смілянська Січ» БДЮТ - Шевчук Віктор Володимирович.Завершились зйомки серіалу «Канікули», у якому знімалися вихованці Зразкового колективу дитяча телестудія «Я+ТИ»

Сіроклин Діана, Дралов Андрій, Тищенко Анна, Береславська Ірина, Мороз Сергій, та Мороз Артем, разом зі своїм керівником Оксаною Аністратенко. Три знімальних дні 9-11 липня у дитячому оздоровчому таборі «Дахнівська Січ» - це три дні пригод,екстриму та акторської роботи. Вихованці отримали досвід, навики та розуміння ступені відповідальності акторської професії.Прем’єра серіалу «Канікули» відбудеться у Черкаському кінотеатрі Мультиплекс «Любава» вже у вересні.

 

Для вихованців дитячої телестудії «Я+ТИ» літо почалося із зйомок у кіно

5-10червня відбувся кінофорум Міжнародного дитячого кіножурналу «Байки» у м. Бердянську, на який з’їхались найкращі актори кіножурналу із 12 міст України, щоб представити свої кіно роботи на розсуд професіоналів у галузі кіномистецтва.

Смілу презентували вихованці дитячої телестудії «Я+ТИ» - Дралов Андрій,та Колесник Максим. Юні та вже досвідчені актори отримали статуетку «Оскар» у номінації «Кращий актор 6-10 років». Тож Сміла може пишатися своїми акторами, які прославляють своє місто далеко за його межами.

 

Табір відпочинку «Літня пригода»

що працював на базі Смілянського реабілітаційного центру «Барвінок», об’єднав майже півтора десятки дітей з особливими потребами. 14 незабутніх днів табірної зміни організували для них педагоги міського Будинку дитячої та юнацької творчості.

Діти стали учасниками майстер-класів з декоративно-прикладного мистецтва, психологічних тренінгів, квестів, виготовляли поробки в техніці оригамі, з природних матеріалів.

 
                       

Кожен день розпочинався із руханки, під час якої кожний, включаючи вихователів, у міру своїх фізичних можливостей, отримував заряд позитиву та бадьорості на цілий день.

   

Загалом програма перебування дітей в таборі була вибудована у формі подорожі по різних країнах та куточках нашої планети. У ході заходів діти ознайомились з різними культурами світу, здійснили ряд віртуальних подорожей континентами та найбільш розвиненими в економічному та культурному плані країнами. Не оминули увагою і свою рідну Україну.

   

Також вихованці табору здійснили екскурсію до «зеленої садиби» с.Ірдинка, де провели чудовий день на свіжому повітрі за козацькими розвагами та іграми.

   

Ще один екскурсійний тур провели до села Піщаного Золотоніського району, де відвідали агрофірму «Маяк» та познайомились із процесом втілення новітніх технологій в сучасне сільське господарство, модернізації та автоматизації процесу доїння, годівлі та утримання корів та телят; катались на квадроциклах, дегустували екологічну продукцію агрофірми, взяли участь у майстер-класі по виготовленню піцци.

   
 

А ще були цікаві зустрічі з учнями-волонтерами Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, юною смілянською поетесою Вікторією Сінаєвською.

   

Останній день табору був святковим і водночас сумним, з нотками прощання. Слова вдячності за розуміння, увагу і підтримку лунали на адресу працівників Центру, а також батьків і бабусь, котрі увесь час були поруч з дітьми.
У свою чергу учасники табору також підготували чимало сюрпризів для своїх рідних. Вони показали свої поробки, презентували фотозону зроблену власноруч, виконували пісні, танці, показували театралізовані казки, декламували власні поезії.