Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Пошук

Новини освіти

Одноденний похід пройшов стежками Смілянщини

3 листопада 2018 року гуртківці туристсько-краєзнавчого напрямку Будинку дитячої та юнацької творчості м. Сміли здійснили одноденний похід по Смілянщині за маршрутом: м. Сміла - переїзд «Мала Яблунівка» - с. М. Смілянка - Малосмілянський гранітний кар'єр - «Варварина криниця» - с. М. Смілянка - м. Сміла.

В поході взяло участь 13 дітей та 3 керівників гуртків. Керівник групи - Шкварець І.В., заступники керівника групи: Михайлова А.В. та Антоневич Т.І.
Вихованці відвідали місцевість Малосмілянського гранітного кар’єру, де прослухали історію створення кар’єру, там же зробили привал. На галявині вихованців чекало цікаве дозвілля: випробували себе як справжні туристи пройшовши туристичну смугу перешкод, а саме: переправа по жердинам, навісна та крутопохила переправи, вертикальний підйом, вертикальний спуск, спортивний підйом та спуск (посвята в туристи), виживання в природних умовах, каша на вогнищі, безліч різноманітних рухливих ігор. Вихованцям гуртка отримали безліч емоцій щодо подорожі.
Похід видався цікавим, організованим, багатим на цікаву інформацію та живе спілкування гуртківців. Під час подорожі не було випадків травматизму та порушень правил безпеки. Мети досягнуто.30-31 жовтня 2018 року вихованці туристсько-краєзнавчого напрямку

Будинку дитячої та юнацької творчості м. Сміли здійснили дводенний похід за маршрутом м. Сміла – м. Умань – Національний дендрологічний парк «Софіївка» – м. Сміла.
В поході взяло участь 14 дітей та 3 керівників гуртків. Керівник групи – Шкварець І.В., заступники керівника групи – Михайлова А.В. та Антоневич Т.І.
Похід видався цікавим, організованим, багатим на цікаву інформацію та живе спілкування гуртківців. Мети походу досягнуто. 

27 жовтня відбувся одноденний похід «Бобринські в Смілі»

Метою походу було ознайомлення молодших школярів з історією міста за часів «цукрових королів». Гуртківці почали свій похід від гімназії ім. Сенатора, пройшли до місця поховання на вулиці Графів Бобринських (колишня Артема), де дізнались про історію поховання, зруйнування та відновлення місця поховання Бобринських.

Звідти нитка походу простяглась до місця, де стояв палац Бобринських. Палацу не лишилось на цей час. Зараз на цьому місці знаходиться стадіон «Авангард» та будівля коледжу харчових технологій. Значна територія парку зруйнована складськими та виробничими підприємствами, які розташовані на узбережжі річки Сріблянки і шкодять не тільки парку, а й екології в цілому. Про давні пам’ятні місця нагадує  острів посеред ставу.
Але місцеві мешканці пам'ятаюсь про те який тут був парк, і маємо надію на його відродження.

 

 

Вихованці Народного художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан»

(керівник Шастун Н.О.) взяли участь у роботі творчого фестивалю Народного Центру культури Польщі, який проходив у м. Бжозув (Польща) 1-8 жовтня 2018 року по обміну культурним досвідом. Діти відвідали майстер-класи по вокалу, брали участь у творчих фестивалях.

 

Також учасникам фестивалю було організовано цікаве дозвілля: екскурсія на іподром та катання на конях, екскурсії по містам Польщі, зокрема у м. Краків, творчі зустрічі із знаменитими польськими поетами та вокалістами. Також юних вокалістів було запрошено на Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ЗіркаФест», який відбудеться 28 жовтня у м. Київ.

 

 

Виставка робіт Будинку дитячої та юнацької творчості на обласній серпневій конференції працівників освіти

 

 

Відкритий чемпіонат Смілянщини з пляжної боротьби серед юнаків та дівчат

відбувся 4 серпня 2018 року на території рибальської бази відпочинку «Долина квітів». Такі змагання вже стали традицією спортивного життя Сміли. Чемпіонат об'єднав близько ста учасників: це шість команд із різних районів Черкащини та команда з м.Южне (Одеська область).
 
Смілу представляли 40 вихованців спортивного клубу "Вольнік" Будинку дитячої та юнацької творчості, тренером якого є Пономаренко В'ячеслав Анатолійович - здібний організатор дитячого колективу.
Почесним гостем змагань став міський голова Цибко Олексій Олександрович, який виступив із вітальними словами до гостей та юних спортсменів. 
За підтримки мецената депутата міської ради  Лихолая Віктора Олексійовича відбулося нагородження грамотами та медалями, пам'ятними подарунками учасників.
 
Горді тим, що за підсумками змагань юні спортсмени клубу "Вольнік" вибороли перше загальнокомандне місце та зайняли 10 – І місць, 6 – ІІ місць, 6 - ІІІ місць. На особливу увагу заслуговують спортивні досягнення  Кузьменко Даміана, Водянистого Дмитра, Пономаренка Романа, Гранова Дениса, Танцюри Євгенія, Губанова Дмитра, Зайцева Назара, Беценка Назара, Геріха Богдана, Півторак Вероніки, Наголовської Амалії, Бойчук Дарини, Рузієвої Зорини, Чупанової Єви.
 
Великих зусиль для організації та проведення  заходу доклав саме батьківський колектив клубу "Вольнік". По завершенню змагань батьки пригостили всіх учасників смачною польовою кашею.

 

 

 

 

Цікавою і захоплюючою для вихованців табору «Літня пригода» була екскурсія до Черкас

Заряд духовної енергії діти з батьками отримали в стінах Свято-Михайлівського собору.Задоволення діти отримали від перебування на пляжі та  купання в Дніпрі. Подорож було завершено походом в Макдональдс.

 

 

Цікаві ігри та забави в останній день роботи відпочинкового мовного табору «Smile»

 

 

Виїзд на природу табору "Літня пригода" створив веселий настрій вихованцям та їх батькам

Вихователі табору підготували та провели розважальну програму  "У пошуках скарбів".

 

 

Так швидко промайнули 14 днів оздоровлення дітей у відпочинковому таборі «Лідер» для творчо обдарованих дітей

20 червня відбулося урочисте закриття табірної зміни, яке було дуже емоційним, творчо забарвленим.  Вихованці продемонстрували вокальні та хореографічні номери, які разом зі своїми вожатими та вихователями  підготували під час табору, показали казку «Пригоди Русалоньки».  Загін вожатих, у свою чергу, подарував усім присутнім свій ліричний танець «Квітка-душа». Завершили святковий концерт флешмобом «Сонце нам сяє»

 

 

20 червня відбулося урочисте закриття табірної зміни«Літня пригода»

для дітей з особливими потребами.14 незабутніх днів  працівники  Будиноку дитячої та юнацької творчості  разом з батьками докладали зусиль для ефективної діяльності табору.В день закриття учасники табору підготували  пісні, інсценівки,  дівчата були в красивих сукнях зі святковими зачісками, а хлопці наввипередки демонстрували спортивні досягнення.Були і подарунки. Швидко промайнула зміна у таборі, залишивши  приємні спогади та яскраві враження.

 

 

19 червня відбулося урочисте закриття профільної зміни літнього відпочинкового мовного табору «Smile»

Вихованці спільно з вихователями підготували для батьків свято «Кругосвітня морська подорож». Діти відвідали всі континенти і повернулися до України, своєї Батьківщини.

 

 

У Смілі вперше провели гру-випробування «Котигорошко»

 

 

 Репетиція постановки казки та номерів концерту на закриття табірної зміни, створює веселий настрій в таборі "Літня пригода"

 

 

Вихователі табору  "Літня пригода"  та психолог, проводять з вихованцями цікаві та змістовні заняття