Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

2019_H
2019_S
2019_V

Пошук

Новини освіти

Поетичні читання «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття»

6 березня проведені культорганізатором Воробйовою І.І. для вихованці театральних гуртків «Міраж», «Мікс». Декламували відомі твори Т.Г. Шевченка «Над Дніпровою сагою», «Розрита могила», «Село», Зоре моя вечірняя зійди на горою» ознайомилися з інформаційною сторінкою про життєвий шлях поета. Представлена виставка портретів, до вшанування пам’яті великого Кобзаря Діти охоче ділились своїми враженнями про «Кобзаря”, читали улюблені поезії, розповідали про найцікавіші прозові твори.

 

Участь у рейтинговому турнірі з настільного тенісу серед юнаків і дівчат на кубок клубу «Тайфун» м. Умань

У рейтинговому турнірі з настільного тенісу 9-10 березня взяли участь вихованці гуртка настільного тенісу «Енергія» (керівник гуртка Цьома С.Г.).
За результатами змагань Жаркова Каріна посіла 2 місце серед жінок.

 

Участь у рейтинговому турнірі з настільного тенісу серед юнаків і дівчат м. Кременчук

У рейтинговому турнірі з настільного тенісу взяли участь десять вихованців гуртка настільного тенісу «Енергія» (керівник гуртка Цьома С.Г.). За результатами змагань: За крок від бронзової медалі зупинилися Шевцов Андрій, Мандров Анатолій, які замкнули четвірку найсильніших у вікових категоріях 2007-2008;2009-2010 р.н . У вікових категоріях 2007-2008;2009-2010 р.н змогли потрапити до вісімки найсильніших Хомрач Володимир, Пащенко Дмитро, Левченко Олена, Корнєв Сергій і Бондаренко Тімур, які зайняли 5-ті і 6-ті місця, Нічік Юрій зайняв 11 місце. Серед юнаків 2004-2006 р.н. Цьома Іван, Ярошенко Олександр змогли зайняти лише 9 та 12 місце. Всі вихованці отримали безцінний досвід змагальної практики.

 

 

 

Участь в обласному конкурсі читців-декламаторів «Тарасові вершини»

У конкурсі взяли участь 19 вихованців Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Воробйова І.І.) та театрального гуртка «Міраж» (керівник гуртка Симоненко С.І.). За підсумками конкурсу 3 місце посіла вихованка театрального гуртка «Міраж» Селезень Марія.

 

Участь у природоохоронній акції «Годівничка»

Вихованці гуртка початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою оригамі (керівник гуртка Корсун О.В.) взяли участь у природоохоронній акції «Годівничка». Вихованці спільно з керівником гуртка виготовили годівнички для пташок та підгодовують їх.

 

З 28 лютого по 3 березня відбулися Всеукраїнські змагання з пішохідного туризму

в Чернігівській області смт. Варва (Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму в приміщенні «відкритий Кубок Чернігівської області»). Старша збірна команда Черкаської області з пішохідного туризму взяла участь у даних змаганнях. Вихованці збірної команди отримали масу задоволення та досвіду щодо техніки пішохідного туризму в приміщеннях. В змаганнях взяло участь 18 команд з усіх регіонів.
Так Соколов Максим зайняв 8 місце в особисто-командному дистанції, 22 місце – Турчаненко Михайло, 25 місце – Кушнір Станіслав, серед 70 хлопців. Серед дівчат 25 місце зайняла Шумейко Євгенія, 30 місце – Крищук Таїсія, 35 місце – Шпирка Вікторія, 38 місце – Ткаченко Анастасія.
В загальному заліку Черкаська область посіла 8 місце.

 

Участь у відкритому чемпіонаті м. Сміли з волейболу серед дорослих

Музичні вітання та гарний настрій спортсменам та уболівальникам подарували солістки театру естрадної пісні «Ерідан» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Шастун Н.О.).

 

Відкрита першість з шахів серед дітей та учнівської молоді шахового клубу «Вертикаль»

У НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей «Лідер» керівником гуртка Карчевським А.А. організовано та проведено змагання з шахів серед дітей та учнівської молоді. За результатами змагань:

- 1 місце – Безсонна Поліна, Фартушний Захар,
- 2 місце – Яценко Денис, Федун Валерія, Карпань Мирослава, Мельник Вікторія;
- 3місце – Шевцов Андрій, Гвоздик Назар, Вікторжевський Єгор, Мальований Юрій.

 

Правова вікторина «Права казкових героїв»

Для вихованців гуртків «Природа і фантазія», (керівник Бондар Л.О.) настільного тенісу «Енергія»,(Керівник Цьома С. Г.) образотворчого
мистецтва «Жива палітра» (Керівник Хмелик А.С.) «Любителі англійської мови»(Керівник Шерстюк Н.М.) методистом Тертій С.О. була проведена правова вікторина «Права казкових героїв».
В ході проведення заходу через казкотерапію вихованці усвідомили порушення власних прав на відповідних прикладах, збагатили свій словниковий запас такими словами як «права» та «обов‘язки», вчились їх правильно застосовувати у повсякденному житті. Діти розглядали різні ситуації з казок та обговорювали чи правильно чинили герої, чи порушувались їхні права. Не менша увага була звернена і на обов’язки: за картинками гуртківці визначали що ми повинні виконувати, щоб бути корисними собі та оточуючим. У заході взяли участь 60 вихованців.

 

Міні-тренінг «Мої дії-моя відповідальність»

З вихованцями гуртку «Геологічне краєзнавство» практичним психологом був проведений міні-тренінг «Мої дії-моя відповідальність». Під час
міні-тренінгу вихованці поглибили знання щодо поняття «відповідальність», спробували визначити від кого залежить і хто несе відповідальність у
запропонованих ситуаціях. З’ясували до чого може призвести безвідповідальність у власних діях по відношенню до себе та оточуючих.

 

Круглий стіл « Чи знаєте ви закони, щоб їх не порушувати»

27 лютого у клубі бойових мистецтв «Торнадо» (Керівник гуртка Діхтяр Р.В.) відбувся круглий стіл на тему: «Чи знаєте ви закони, щоб їх не порушувати». Завдання круглого столу сприяти розширенню знань дітей про причини правопорушення та їхні наслідки, формування почуття відповідальності за свої вчинки та дії.

 

Квест «У пошуках скарбів рідної мови»

21 лютого у Будинку дитячої та юнацької творчості до Міжнародного дня рідної мови проведено квест учасники мали змогу проявити всі свої знання з української мови та літератури, логіку, швидкість, мислення та творчі здібності, продемонструвати кмітливість і винахідливість.

Після проходження всіх станцій команди зібралися в актовій залі і переможці отримали грамоти та солодкі призи.

 

У Будинку дитячої та юнацької творчості було проведено відбірковий етап обласного фестивалю-конкурсу дитячої художньої творчості «Мистецький дивокрай Черкащини»


Залучено 143 вихованці БДЮТ. До заходу долучилися всі вокальні, хореографічні та театральні гуртки, було представлено 38 номерів. Кращі номери відібрано до участі у міському етапі.

  

До участі в акції «Годівничка» долучилися вихованці гуртка «Мистецтво бісероплетіння»

(керівник гуртка Опара С.Є.). Діти ознайомилися з різноманіттям зимуючих птахів своєї місцевості, та здобули знання з біології птахів, аспектів їх підгодівлі, після чого встановили годівничку на території закладу.

 

В обласному семінарі-практикумі для керівників гуртків

 

еколого-натуралістичної творчості та декоративно-прикладного мистецтва закладів позашкільної освіти взяли участь Хмелик А.С. (керівник гуртка «Художньо майстерня») та Чернай А.О . (керівник гуртка моделювання іграшок-сувенірів). Для керівників гуртків проведено семінар по темі: «Зерна досвіду керівників гуртків у закладах позашкільної освіти», а також майстер-класи по виготовленню жіночих прикрас та подарунків до 8 березня. Також керівникам гуртків показали, як правильно поєднувати різні техніки декоративно-ужиткового мистецтва в одному виробі.

 

 

 

 

18 лютого було проведено відкрите заняття за темою: Зустрічай весну пташками: Стрітення (нитянка "Пташка-оберіг")

 

Під час заняття вихованці гуртка моделювання іграшок-сувенірів розширили знання про свято Стрітення. Навчились створювати нитянку "Пташка-оберіг", розвили свою фантазію та уяву. Під час заняття було застосовано ІКТ технології. Діти переглядали мультфільм "Стрітення/Meeting-Orthodox holiday) Прослухали веснянку, спів жайворонка, погралися у прикметнознавців. Діти отримали велике задоволення

 

 

 

 

У Всеукраїнських іграх з єдиноборств серед школярів «Combat Games»

 

в складі команди взяли участь вихованці спортивного клубу «Вольнік» (керівники гуртків Пономаренко В.А., Панчоха М.І.)

 

 

 

Команда м. Сміли взяла участь у Кубку України зі спортивного туризму - Пішохідний туризм в м. Тернопіль

Організатори змагань влаштували цікаву екскурсію для всіх учасників до с. Зарваниця «Храмовий комплекс «Український Єрусалим»». Надалі сміляни та інші гості прослухали лекцію про створення та історію даного комплексу. На змаганнях учасники проходили дистанції IV класу з пішохідного туризму: «Особиста смуга перешкод» та «Зв’язки».

 

Психологічний тренінг «Конфлікт інтересів і робота з гнівом»

У Будинку дитячої та юнацької творчості психологом Гончаренко Н.К. організовано та проведено психологічний тренінг «Конфлікт інтересів і робота з гнівом».Педагогічний колектив взяв активну участь. Мета заходу: поглибити знання про поняття спілкування та конфлікт; навчитись використовувати у спілкуванні з іншими людьми тактику співробітництва; знаходити конструктивні способи вирішення проблемних ситуацій; працювати над розвитком професійної рефлексії; ознайомити з методами розв’язання конфліктних ситуацій.

 

24 лютого у відкритому турнірі з настільного тенісу СК «Гурман» в м. Києві

взяли участь чотири вихованця гуртка настільного тенісу «Енергія»(керівник гуртка Цьома С.Г.)
В змаганнях взяло участь 120 дітей за результатами змагань: I- місце Шевцов Андрій

 

Керівником гуртка Карчевським А.А. організовано та проведено змагання з шахів до дня «Героїв Небесної Сотні»

 В змаганнях взяли участь 50 дітей.

За результатами змагань переможці: Панасенко Єгор, Євтушенко Павло , Шульга Марія, Ковіта Дмитро, Пашковська Софія, Кондратенко Нікіта
Призери: Попова Анастасія, Ждан Катерина, Шалигіна Марія, Ульяненко Владислава

 

У Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ»

взяла участь вихованка театрального
гуртка «Міраж» Селезень Марія
(керівник гуртка Симоненко С.І.).

За підсумками конкурсу
Селезень Марія посіла 2 місце.

 

 

 

 

 

 


У відкритому зимовому турнірі з волейболу взяли участь вихованці гуртка з волейболу

(керівник гуртка Хоменчук А.В) За результатами змагань вихованці стали володарями срібних нагород.

 

 

 

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби відкрита першість м. Тальне присвячений 30-річчю виводу військ з Афганістану

У турнірі взяли участь 19 вихованців спортивного клубу «Вольнік» (керівники гуртків Пономаренко В.А., Панчоха М.І.) За результатами змагань: 

- І місце : Водяний Дмитро, Громов Денис, Пономаренко Роман
- ІІ місце: Клименко Захар, Мінаков Олег
-ІІІ місце: Білий Данило, Лисенко Анатолій, Зайцев Назар, Битяк Даніл, Дзюбан Стас, Багацький Назар, Тереник Дамір, Пушкаренко Олег

 

16 лютого на базі БДЮТ за адресою вул. 40-річчя Перемоги 18 пройшли навчально-тренувальні збори

з техніки пішохідного туризму щодо підготовки команди гуртківців для покращення техніки та тактики проходження дистанції перед змаганнями Чемпіонату України серед юнаків з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Так гуртківці проходили безліч дистанцій з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. В основному посилення дій було на Дистанції зв’язані з «Рятувальними роботами».
Серед основних етапів проходження дистанції « Рятувальні роботи» були:
• Похила навісна переправа;
• Вертикальний підйом;
• Вертикальний спуск;
• Скельний підйом;
• Навісна переправа;
• Траверс скельної ділянки;
Гуртківці отримали масу задоволень від зборів та мали змогу підготовитись до Чемпіонату України з пішохідного туризму в закритих приміщеннях. Тренери команд: Молчан Є.П. та Молчан В.О.

 

Завершився Кубковий турнір з настільного тенісу

Переможці:
1місце: Шевцов Андрій, Мандров Толя, Ярошенко Саша.
2місце: Бондаренко Тімур, Пащенко Дмитро, Ободовський Влад.
3місце: Нічік Юрій, Левченко Олена, Грабина Андрій.


15 лютого 2019 року у формі відкритого заняття гуртка Школи молодого отамана

(керівник гуртка Шевчук В.В.), було проведено захід у формі нестандартного майстер-класу з елементами інсценізації та інтеграції із предметом народознавства. На занятті вихованці познайомилися із святом Стрітення, традиціями, звичаями, віруваннями та прикметами, які присутні в культурі нашого українського народу. Вихованці гуртка провели змагання із володіння козацькою зброєю та елементами українського рукопашу «Спас».

Програма свята також передбачала майстер-класи із виготовлення паперових пташок, та управління «магічними оберегами» (українські народні фокуси і головоломки). В кінці заняття вихованці гуртка ласували солодкими пампушками жайворонками, запиваючи ароматним трав’яним чаєм.

 

14 лютого 2019р. відбулися змагання молодшоі групи з настільного тенісу

За результатами змагань:

1місце- Рзаєва Аміна.
2місце- Нічік Юра.
3місце- Рева Кіріл і Терещенко Надія.