Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

2019_H
2019_S
2019_V

Пошук

Новини освіти

У міському фестивалі-конкурсі «Сузір’я талантів багатодітної родини - 2019»

взяли участь вихованці Народного художнього колективу театру естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О.), Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівники гуртків Букіна Л.В., Букіна А.В.), гуртка народного танцю «Водограй» (керівник гуртка Каптенко Г.В.), ансамблю класично-естрадного танцю «Юлія» (керівник гуртка Тимохіна Ю.Г.), Зразкового художнього колективу гуртка «Природа і фантазія» (керівник гуртка Бондар Л.О.), Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Воробйова І.І.) та гуртка «Мистецтво бісероплетіння» (керівник гуртка Опара С.Є.). Результати конкурсу очікуються.

 

Заняття з елементами арт-терапії «Подаруй тепло для мами»

До міжнародного дня матері серед вихованців клубу спілкування «Сорока» було проведено заняття з елементами арт-терапії, де діти мали змогу за допомогою віршів, фантазії та бажанню власноруч
подарувати частинку тепла для своїх рідних матусь.


Участь у Чемпіонаті Черкаської області з волейболу серед юнаків 2006-2007 р.н.

У Чемпіонаті з волейболу серед школярів 12 травня в м. Тальне взяли участь 12 вихованців гуртка «Волейболу» (керівник гуртка Хоменчук А.В.). За результатами змагань: команда здобула БРОНЗУ.


Участь у ІХ відкритому чемпіонаті КДЮСШ №1 з художньої гімнастики «Le-Di-Cup» у м. Черкаси

У змаганнях з художньої гімнастики взяли участь 5 вихованців гуртка «Юні гімнасти» (керівник гуртка Мартіян К.В.) З понад 300 спортсменів здобули:
3 місце - Морозова Софія, Сарапіна Аліна;
5 місце - Мачульна Вероніка;
6 місце - Дуплихіна Софія, Чуйченко Олена

 

Кубковий турнір з настільного тенісу серед старшої групи клубу «Енергія» та клубу «Сатурн»

Керівником гуртка настільного тенісу «Енергія» Цьомою С.Г. 11 травня 2019 року організовано та проведено кубковий турнір з настільного тенісу серед старшої групи клубу «Енергія» та клубу «Сатурн».
За підсумками:
І місце: Ярошенко Олександр;
II місце: Мандров Анатолій;
ІІІ місце: Стоєцький Сергій

 

Авторський стріт-арт на асфальті крейдою «Щаслива родина-живе на Україні»

У заході взяли участь 20 вихованців гуртка образотворчого мистецтва «Художня майстерня» (керівник Хмелик А.С.). Діти з радістю прийняли ідею намалювати малюнки до дня матері та сім’ї. Промальовуючи деталі вигадували історії до малюнків.

 

Керівником гуртка баскетболу Петренко І.В. організовано та проведено Чемпіонат міста серед школярів по стрітболу.

Загалом було 6 команд збірних молодших школярів: 3 команди старших школярів та 3 команди студенти та дорослі. Всього 44 учасника. 

За результатами змагань:
Молодші школярі:
- І місце команда «Гонщики SPIDI» капітан Каприз Тимур (Гімназіяім. ВТ. Сенатора);
- ІІ місце команда «Джордан класік» капітан Скакун Андрій м. Черкаси;
-ІІІ місце команда «Бобри» капітан Качан Дмитро (ЗНЗ №7);
Старші школярі:
- І місце РПЗ команда Мікс «Стріт вайпес» капітан Арсеєнко Євген (ЗНЗ №11);
- ІІ місце команда «SPPIE» капітан Івченко Єгор (ЗНЗ №12);
- ІІІ місце- команда «Гора» капітан Чукін богдан (ЗНЗ №1).
Студенти та дорослі:
- І місце команда «Стіна» капітан Чемпіон України Лисяк Максим;
- ІІ місце команда «Батил» команда студентів з Польських вузів, капітан Головченко Владислав;
- ІІІ місце команда збірна «БДЮТ» капітан Жоталєв Артур.

 

Участь у Чемпіонаті України з шахів

У Чемпіонаті України з шахів (класичні, швидка гра та бліц) серед юнаків та дівчат віком до 10-ти років в м. Миколаїв взяла участь Безсонна Поліна, вихованка шахового гуртка «Вертикаль» (керівник 

гуртка Карчевський А.А.).
За підсумками гри вона посіла:
5 місце - швидка гра;
5 місце – бліц;
8 місце – класичні шахи.

 

Участь у Чемпіонаті області з вільної боротьби серед молодших юнаків та дівчат 2004-2005 н.р.

3-4 квітня у Чемпіонаті в м. Черкаси взяли участь 15 вихованців спортивного клубу «Вольнік» (керівники гуртків Пономаренко В.А., Панчоха М.І.). За результатами змагань: 

1 місце – Дзюбан Анастасія, Рузієва Заріна, Чуканова Єва, Наголовська Амалія.
2 місце – Зайцева Анна, Доненко Анна, Кваша Вікторія;
3 місце – Багацький Назар.

 

У міській бібліотеці ім. О. Журливої відбулася презентація збірки «Модулі життя»

випускниці театрального гуртка «Міраж» Вікторії Сінаєвської. Участь у святковому заході взяли і вихованці театрального гуртка «Міраж» (керівник гуртка Симоненко С.І.), які читали вірші молодої поетеси.

 

Акція «Чорнобиль. Трагедія, яка продовжується у віках...»

До роковин Чорнобильської аварії старші
учні гуртка «Юні історики-краєзнавці»
відвідали в центральному парку Сміли
пам’ятник жертвам чорнобильської катастрофи.
Підлітки усвідомили, що завдяки мужності
та відвазі чоловіків та жінок, які зупинили
пожежу в реакторі, ми зараз живемо на землі,
яка не спалена радіацією на довгі століття.

 

 

 

 

 

Флешмоб «У королівстві танцю»

До Міжнародного дня танцю хореографом Тимохіною Ю.Г. проведено флешмоб з різних видів і стилів танцю.

 

Першість ДНЗ №7 з шашок

Керівником гуртка Карчевським А.А. організовано та проведено змагання з шашок в дитячому садочку №7 в змаганнях взяли участь 16 дітей. Переможцями стали 8 вихованців.

 

Участь у Чемпіонаті Черкаської області з настільного тенісу

13 вихованців гуртка настільного тенісу «Енергія» (керівник гуртка Цьома С.Г.) взяли участь у Чемпіонаті Черкаської області з настільного тенісу в м. Умань. За результатами змагань посіли 7 місце.

 

Участь у Відкритому чемпіонаті м. Черкас з вільної боротьби серед юнаків

У турнірі взяли участь 15 вихованців спортивного клубу «Вольнік» (керівники гуртків Пономаренко В.А., Панчоха М.І.).За результатами змагань:
1 місце - Захарченко Валентин, Битяк Даніїл, Мартинюк Андрій;
2 місце - Мінаков Олег, Христюк Матвій, Громов Денис, Багацький Назар, Мартинюк Денис;
3 місце - Тереник Дамір, Лисенко Анатолій,Чуприна Артур.

 

«Весняна першість м. Сміла з шахів серед дітей та учнівської молоді»

Керівником гуртка Карчевським А.А. організовано та проведено змагання «Весняна першість з шахів серед дітей та учнівської молоді». У змаганнях взяли участь 29 дітей. За результатами змагань переможцями
стали:
1 підгрупа:
1 місце – Євтушенко Павло;
2 місце- Лихолай Анатой;
3 місце -Чайка Кіріл, Яненко Денис.
2 підгрупа:
1 місце - Присяжненко Михайло;
2 місце - Шамота Іван;
3 місце - Яценко Артем, Золотніков Михайло.

 

Кубок України серед юнаків з пішохідного туризму

Збірна команда Черкаської області взяла участь у Кубку України серед юнаків з пішохідного туризму, що проходив поблизу с. Грушівка Первомайського району Миколаївської області. Учасники старшої вікової групи змагалися на дистанціях 4 класу, молодшої вікової групи - на дистанціях 3 класу.


Участь у відкритому дитячому та юнацькому чемпіонаті з вільної боротьби у с. Трипілля

У турнірі взяли участь 8 вихованців спортивного клубу «Вольнік» (керівники гуртків Пономаренко В.А., Панчоха М.І.). За результатами змагань:

1 місце - Мартинюк Денис, Громов Денис;
2 місце - Мартинюк Андрій.


Майстер-клас «Традиційна українська писанка воском»

Керівником гуртка народного декоративно-ужиткового мистецтва «Мальва» Шевченко Вікторією Миколаївною було проведено майстер-клас «Традиційна українська писанка воском» для вихованців дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Воробйова І.І.) до Великодніх свят. Діти навчались писати писанки воском, на вогні свічок смажили маршмелоу, співали українські пісні та із захопленням слухали про методи фарбування крашанок у нашому регіоні.

 

Акція «Журавлики пам’яті та надії»

Вихованці гуртка початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою оригамі (керівник гуртка Корсун О.В.) з нагоди річниці Чорнобильської катастрофи провели акцію «Журавлики пам’яті та надії», в рамках якої виготовили 100 паперових журавликів та подарували вихованцям гуртків різних напрямів.

 

 

Участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Art Рeople Fest у ритмах весни»

У Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Art Рeople Fest у ритмах весни» взяли участь 101 вихованець БДЮТ. Крім хорошого настрою та позитивних вражень вихованці отримали призові місця.
У номінації «Вокал»:
1 місце – Кравчук Анна, Народний художній колектив театр естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О.);
У номінації «Вокально-хореографічна композиція»:
1 місце – Народний художній колектив театр естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О.) за композицію «Верба»;
2 місце - Народний художній колектив театр естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О.) за композиції «Матроси» та «Верба рясна».
У номінації Хореографія:
1 місце - Варич Софія та Кравчук Віктор (гурток народного танцю «Водограй», керівник гуртка Каптенко А.В.);
1 місце – Шейко Маргаріта та Агарков Сергій (керівник гуртка Букіна Л.В.);
1 місце – Зразковий художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна Л.В.);
1 місце - ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна А.В.);
1 місце – молодша група ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Овсієнко К.В.);
2 місце – Федоренко Олександра та Фесун Ігор, Зразковий художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна Л.В.);
2 місце – Дядюша Владислав та Варич Софія (гурток народного танцю «Водограй», керівник гуртка Каптенко А.В.);
2 місце - ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» за танець «Вишиваночка» (керівник гуртка Букіна А.В.);
2 місце – старша група Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна Л.В.);
2 місце – ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» за танець «Болівуд по-українськи» (керівник гуртка Овсієнко К.В.);
3 місце - гурток народного танцю «Водограй», керівник гуртка Каптенко А.В.;
3 місце - Зразковий художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» за танець «Вальс» (керівник гуртка Букіна Л.В.).

 

Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості»

У конкурсі взяла участь Селезень Марія, вихованка театрального гуртка «Міраж», (керівник гуртка Симоненко С.І.). За підсумками конкурсу вихованка отримала 1 місце в номінації «Читці».

 


Участь у 26-х обласних змаганнях з пішохідного туризму серед шкільної та студентської молоді

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» взяли участь у 26-х обласних змаганнях з пішохідного туризму серед шкільної та студентської молоді, Відкритому чемпіонаті області з пішохідного туризму у складі «Юніори та дорослі» та здобули 5-е місце на дистанції «Командна смуга перешкод» та на дистанції «Крос-похід».
Вихованці гуртка отримали досвід з техніки пішохідного туризму.

 

Чемпіонат України з КУДО серед новачків, м. Одеса

У змаганнях взяла участь команда м. Сміли, до складу якої увійшло 7 вихованців гуртка «Кудо» (керівник гуртка Діхтяр Р.В.) За результатами змагань:

1 місце - Легенький Юрій;
2 місце - Віштак Денис, Чапля Максим,Трохименко Дмитро,

 

ХVІІІ Традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби

серед юнаків 2004-2005 р.н., 2006-2008 р.н. 2009-2010р.н, присвяченого пам’яті тренера Опалінського Михайла Альбертовича в м. Тульчин. У турнірі взяли участь 4 вихованці спортивного клубу «Вольнік»
(керівники гуртків Пономаренко В.А., Панчоха М.І.). Всього у змаганнях взяло участь 190 спортсменів України.
За результатами змагань:
1 місце -Губанов Дмитро
2 місце - Боруц Ростислав