Головне меню

Ми в соціальних мережах

Наша творчість

Космічні фантазії
2019_H
2019_Y

Пошук

Новини освіти

Розважальна гра «Країна Спортландія»

Для наймолодших вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості- шкіл раннього розвитку «Ділові малюки», керівник гуртка Валентина Саєнко; «Розумаха», керівник гуртка Ольга Герасименко проведено розважальну гру «Країна Спортландія». Для дітей проведено руханку «Привіт, привіт». Гуртківці із захопленням грали у спортивні ігри «Покажи спортсмена з картинки», «Хто зайвий?», «Впіймай кульку» та взяли участь у естафетах «Переправа», «Посади картоплю», «Кольорова фішка», «Заповни коробку кульками» (культорганізатор Вікторія Сінаєвська).


Весняне онлайн-таборування шкільного активу та керівників (виховників) роїв Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

На базі Центру національно-патріотичного виховання «Смілянська січ» Будинку дитячої та юнацької творчості відбулося весняне онлайн-таборуванння учнівського активу та керівників (виховників) роїв закладів загальної середньої освіти міста Сміли – учасників Всеукраїнської дитячої-юнацької військово патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

Спортивні естафети «Спорт – здоров’я, сила духу і краса» (до Міжнародного дня спорту «На благо миру та розвитку»)

До Міжнародного дня спорту «На благо миру та розвитку» для вихованців гуртків «Футбол» (керівник гуртка Роман Моцар), клубу настільного тенісу «Енергія» (керівник гуртка Світлана Цьома), гуртка «Баскетбол» (керівник гуртка Іван Петренко) були проведені естафети відповідно до ігрових видів спорту.

 

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Зустріч птахів»

Творчі об’єднання Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Зустріч птахів» у номінаціях агітаційна робота та майстер-клас: «Шпаківні» і «Дублянки» своїми руками (завідувач Центру національно-патріотичного виховання «Смілянська січ» Ніна Семеновська)

 

Участь у змаганнях «Cherkasy Open»

Вихованки Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівник Людмила Букіна, Анна Букіна) взяли участь у змаганнях «Cherkasy Open», який проходив у м. Черкаси.
Наші перемоги:
Ефимова Альбина – І, ІІ місце;
Cайковская Анна – ІІІ, і ІІІ місце

 

Участь у ХIX Всеукраїнському турнірі «Кубок Токмака» з вільної боротьби

Вихованці спортивного клубу «Борець» (керівники гуртків Марина Панчоха, Едуард Маркарян) взяли участь у ХIX Всеукраїнському турнірі «Кубок Токмака», що відбувся у м.Токмак Запорізької області. У змаганнях взяли участь 38 команд, понад 360 спортсменів із різних куточків України. Цілий день був заповнений шквалом емоцій і адреналіну. Проявивши характер у боротьбі за перемогу, наймолодші спортсмени створили фурор. Для більшості з них це були перші змагання. Гуртківці виступили єдиною командою, допомагаючи один одному готуватися до сутичок, прагнучи до перемоги.
Наші переможці:
Дорошенко Володимир – ІІ місце у ваговій категорії 21кг;
Клименко Захар – ІІІ місце у ваговій категорії 23 кг;
Сподинюк Кіра – ІІІ місце у ваговій категорії 21 кг;
Заріна Рузієва – ІІІ місце у ваговій категорії 65кг;
Даша Темноход – ІІІ місце у ваговій категорії 65кг.

 

Участь Чемпіонаті м. Черкаси з вільної боротьби

 

  

 

Відбувся відкритий Чемпіонат м. Черкаси з вільної боротьби, у якому Мартинюк Денис, вихованець спортивного клубу «Борець» (керівники гуртків Марина Панчоха, Едуард Маркарян) посів ІІ місце в ваговій категорії 59 кг.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Участь у Чемпіонаті Черкаської області з художньої гімнастики

Вихованки гуртка «Юні гімнастки» (керівник гуртка Ксенія Мартіян) взяли участь у Чемпіонаті Черкаської області з художньої гімнастики. Змагання принесли нові здобутки нашим юним гімнасткам:
Грошева Іванка - 2 місце;
Морозова Софія - 3 місце;
Головко Ліза - 3 місце.


Участь в обласному етапі Всеукраїнської акції «Годівничка»

Творчі об’єднання Будинку дитячої та юнацької творчості взяли участь в обласному етапі Всеукраїнської акції «Годівничка» і презентували проєкт: «Ми – друзі птахів». У ході реалізації проєкту було створено відеоролик «Зимуючі птахи» (культорганізатор Вікторія Сінаєвська), проведено конкурси «Годівничка для птахів», кращий малюнок та кращий виріб «Світ птахів» (керівник гуртка Світлана Опара), виготовлено альманах «Зимуючі птахи рідного краю» (завідувач Центру національно-патріотичного виховання «Смілянська січ» Ніна Семеновська, культорганізатор Вікторія Сінаєвська), організовано онлайн-челендж «Співаємо, розповідаємо про птахів» (культорганізатор Вікторія Сінаєвська, завідувач відділу Світлана Цьома), проведено майстер-класи з виготовлення лепбуку «Птахи рідного краю» та листівки «Зі святом зустрічі птахів» (завідувач Центру національного патріотичного виховання «Смілянська січ» Ніна Семеновська), квест «Весна на крилах птахів» (культорганізатор Вікторія Сінаєвська). Організовано інтерв’ю з кандидатом географічних наук Сергієм Конякіним «Крилатий символ – 2021» (керівник гуртка Юлія Харченко).


Участь у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва з міжнародною участю «Планета Мрій»

  

Задорожна Єва, вихованка гуртка вокального мистецтва «Максимум» (керівник гуртка Марія Маслюк), взяла участь у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва з міжнародною участю «Планета Мрій». Єва нагороджена дипломом лауреата ІІ ступеня.

 

 

 

 

 

 

 

 

Театралізоване дійство «Казка про гнома»

Вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Інна Воробйова) взяли участь у театралізованому дійстві «Казка про гнома». Діти на прикладі казки вчилися цінувати дружбу, декламували вірші про дружбу.


Аматорська Ліга м. Черкаси з баскетболу сезону 2020-2021 р.р.

Арсеєнко Євген, вихованець гуртка «Баскетбол» (керівник гуртка Петренко І.В.) у складі команди БК «Ассоль» у змаганнях другого кола Аматорської ліги м. Черкаси сезону 2020-2021р.р. зіграли гру з черкаським БК «Берегиня-Баскет». Досвідчені смілянські спортсмени, своїми вдалими захисними діями, результативними розіграшами в атаках здобули перемогу з рахунком 96:72 на користь команди БК «Ассоль». Наш вихованець Арсеєнко Євген забив 7 із 10 кинутих триочкових кидків.

 

Кубковий турнір БДЮТ з настільного тенісу

Вихованці клубу настільного тенісу «Енергія» (керівник гуртка Світлана Цьома) взяли участь у Кубковому чемпіонаті Будинку дитячої та юнацької творчості з настільного тенісу.
Змагання відбулися у двох вікових категоріях. У категорії віком 2004-2010 року народження переможцями стали:
Гриценко Артем - І місце;
Шевцов Андрій - ІІ місце;
Лихолай Анатолій - ІІІ місце.
У категорії віком 2011-2013 року народження – наступні результати:
Рева Кіріл - І місце;
Береза Денис - ІІ місце;
Нагорний Олександр - ІІІ місце. Діти нагороджені грамотами, медалями та солодкими подарунками.
Суддя змагань Світлана Цьома.

 

 

Участь у V Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Планета мрій»

У конкурсі, що відбувся у м.Умань, взяла участь вихованка гуртка вокального мистецтва «Максимум» Задорожна Єва (керівник гуртка Марія Маслюк). Учасницею було надіслано відеозапис виконання пісні «Весна красна, весна царівна». За результатами конкурсу вихованка посіла друге місце.

 

Підготовка вихованців гуртка «Спортивний туризм» до туристичного походу

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» (керівник гуртка Євгеній Молчан) відзначили «День Географа». Туристи вчилися організовувати бівуак (облаштування місця приготування їжі), готувати смачну весняну кашу на природі. Також, вихованці зробили розминку - проходження «Командної смуги перешкод». Гуртківці корисно та весело провели час.

 

 

Участь у Всеукраїнському багатожанровому дистанційному конкурсі «Зоряна брама»

У конкурсі, що проходив у м. Київ взяли участь вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» Слободяник Марічка, Малюкова Марина, Тригубчак Євгеній, Чуприна Артур, Реймер Олександр, Дралов Андрій (керівник гуртка Інна Воробйова). Учасниками були надіслані відеозаписи творів «Зустріч зими із весною» (О. Годня), «Чудо в черевичку» (С. Олійник), «Як ми з кумом полювали» (П. Глазовий), «Янгол», «Захворіло ведмежатко», «Лінь» (А. Костецький). Результати конкурсу очікуються.

 

Батл «Театральна тусовка»

До Міжнародного дня театру для вихованців театрального гуртка «Міраж» (керівник гуртка Світлана Симоненко) та Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка Інна Воробйова) був організований батл «Театральна тусовка». Діти продемонстрували свої навички з театрального мистецтва, змагаючись у профільних іграх. Кожна команда отримала можливість показати підготовлені короткі театральні сценки (культорганізатор Вікторія Сінаєвська)

 

 

Пізнавально-розважальна програма «У світі театру»

Для гуртківців клубу настільного тенісу «Енергія» до Міжнародного дня театру керівник гуртка Інна Воробйова зі своїми вихованцями Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» провела пізнавально-розважальну програму «У світі театру». Юні актори розповіли про цей день і показали яскраву сценку. Спортсмени мали можливість відчути себе справжніми акторами, обігравши казку «Вінні-Пух та його друзі».

 

Майстер-клас «Оригінальна закладка для твоєї книги»

У рамках тижня дитячого читання у Центральній бібліотеці для дітей м. Сміла було проведено дистанційний майстер-клас з техніки оригамі «Оригінальна закладка для твоєї книги» (https://fb.watch/4Anl7PlM-R/) (керівник гуртка АннаЧернай)

 

Участь у фіналі Чемпіонату Черкаської області з шахів серед юнаків та дівчат до віком 10 років

Вихованці шахового клубу «Вертикаль» (керівник гуртка Анатолій Карчевський) взяли участь у Чемпіонаті області з шахів віком до 10 років, що проходив у м. Черкаси:
Наші переможці серед дівчат:
Карпань Мирослава - І місце - стала чемпіонкою з результатом 7 очок із 7 можливих;
Ховко Настя -ІІІ місце;
Мельник Віка - ІV місце;
Яненко Денис посів І місце та став чемпіоном з результатом 8.5 очок із 9 можливих.
За результатами змагань Мирослава та Денис візьмуть участь у Чемпіонаті України.

 

Участь команди Футбольного клубу «Олімп» у Всеукраїнському турнірі з футболу серед юнаків 2010-2011 р.н.

Команда Футбольного клубу «Олімп» Будинку дитячої та юнацької творчості (керівник гуртка В’ячеслав Коломієць) взяла участь у Всеукраїнському турнірі з футболу серед юнаків 2010-2011 р.н., що проходив у м. Умань.  У змаганнях взяли участь 16 команд з міст Києва, Одеси, Кривого Рогу, Вінниці, Черкас, Умані, Сміли.
Команди були розподілені на чотири групи. Після групових ігор команда футбольного клубу «Олімп» потрапила до «бронзової» ліги, де у фінальній грі поступилася в післяматчевих  пенальті команді СК «КНУТД» з м. Київ.
Вихованці посіли друге місце в цій лізі. Кращим гравцем в нашій команді став Грудін Максим, а приз глядацьких симпатій отримав Липко Артем. Команда була нагороджена Кубком, а гравці медалями.

 

Участь у Чемпіонаті України з шахів серед дівчат та юнаків віком до 14 років

Чемпіонка області з шахів Поліна Безсонна, вихованка шахового клубу «Вертикаль» (керівник гуртка Анатолій Карчевський), взяла участь у Чемпіонаті України з шахів серед дівчат та юнаків віком до 14 років, що проходив у м. Херсон. У Чемпіонаті взяли участь 35 юних спортсменів.

 

Жiнок оспiвую красу

У конкурсі, що проходив у м. Херсон, взяли участь вихованці гуртків декоративно-ужиткового мистецтва Залеська Олеся, Билина Вікторія, Щербина Яна (керівники гуртків С.Опара, В.Єрмолаєва ) та вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» (керівник гуртка І.Воробйова). Вихованцями гуртків декоративно-ужиткового напряму були надіслані фото робіт «Моя мила мама», «Польові квіти»,
«Лаванда».Вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» представили відеозаписи творів «Мамині руки», «Мамі», «Наші мами», «На свято матусі», «Весна і мама», «Бабуся».
За результатами конкурсу наші юні таланти посіли два перших та вісім третіх місць

 

Участь у ІІ етапі Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

У другому етапі конкурсу взяли участь вихованці гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва. Вихованцями були представлені роботи «Навколо світу» та «Космічні таємниці».  Результати конкурсу очікуються. (керівники гуртків В.Єрмолаєва., Н.Корсунь)

 

Тематична виховна година «Подвиг заради майбутнього»

До Дня українського добровольця для вихованців гуртків туристсько-краєзнавчого напряму проведено тематичну виховну годину «Подвиг заради майбутнього» (керівники гуртків Антоневич Т.І., Михайлова А.В., Шкварець І.В.)

 

Пізнавально-розважальна програма «Зустрічаймо Масляну»

Для вихованців гуртків різних напрямів було проведено пізнавально-розважальну програму «Зустрічаймо Масляну!». Під час заходу діти ознайомились з традиціями святкування свята Масляної в Україні та грали в ігри, які супроводжують це свято. Також, вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс», керівник гуртка Воробйова І.І підготували театралізовану сценку «Зустрічаємо Масляну» (культорганізатор Воробйова І.І.)

 

Участь у Всеукраїнському турнірі з футболу «Весняний Кубок Дніпро-80» серед юнаків 2005-2006 р.н.

Команда вихованців футбольного клубу «Олімп» Будинку дитячої та юнацької творчості взяла участь у Всеукраїнському турнірі з футболу. У турнірі змагалися команди з міст Києва, Житомира, Черкас, Сміли. Наша команда спортсменів посіла шосте місце(керівник гуртка Коломієць В.А.).

 

«Квіти весни»

28 лютого 2021 року вихованка Зразкового художнього колективу дитячого театру "Мікс" (кер. Воробйова І.І.) взяла участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв «Квіти весни». Учасницею було надіслано відео декламування твору "Весна і мама". У першій віковій категорії обдарована особистість здобула почесне друге місце. Щиро вітаємо, бажаємо подальших перемог!!!


Прес-конференція «Військові капелани – вислухати, почути, допомогти»

Для вихованців Будинку дитячої та юнацької творчості було організовано прес-конференцію «Військові капелани – вислухати, почути, допомогти». Вихованці Зразкового художнього колективу «Я+ТИ», керівник гуртка Дудирєва А.Ю., дитячої інформаційної агенції «Позитив», керівник гуртка Харченко Ю.М., зустрілись з капеланом Дмитром Мартіяном, який неодноразово їздив на ротацію в зону бойових дій на Сході України. Присутні мали змогу дізнатися про особливості капеланської місії в зоні Операції об’єднаних сил та поставили Дмитру Вікторовичу запитання, які їх цікавили.

 

 

 

Онлайн-вікторина «Театр починається з вішака»

Напередодні Всесвітнього дня театру культорганізатором В. Сінаєвською та методистом Г. Олефіренко була розроблена онлайн-вікторина «Театр починається з вішака».  Вікторину створено на освітній платформі LearningАpps та опубліковано у мережі Фейсбук https://learningapps.org/display?v=pogofmntc21

 

Тематична вікторина - лотерея «Щасливий квиток»

Для вихованців гуртків класично-естрадного танцю «Юлія», моделювання іграшок-сувенірів (керівники гуртків Ю.Тимохіна, А.Чернай) проведено тематичну вікторину-лотерею «Щасливий квиток». Учасники вікторини активізували знання про театр, його види та особливості, дізналися про видатних театральних діячів м. Сміли та України: Є. Єршова, М. Зінковецька, М.Кропивницький. Отримали море емоцій та смачні оригінальні призи (методист Г.Олефіренко)

 

Участь у фіналі Чемпіонату Черкаської області з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років

Вихованці шахового клубу «Вертикаль» взяли участь у фіналі Чемпіонату Черкаської області з шахів серед юнаків та дівчат до 8 років.
Переможцями стали:
Соломія Білан - 1 місце;
Мирослава Кофанова - 2 місце;
Аня Федун - 3 місце;
Соломія Білан за результатами змагань Чемпіонату області візьме участь у Чемпіонаті України (керівник гуртка А.Карчевський ).

 

Участь у Всеукраїнських змаганнях зі спортивного танцю «Cherkasy Cup»

У змаганнях, що відбулись у м. Черкаси взяли участь вихованці Зразкового художнього колективу «Ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» За результатами змагань переможцями стали:
Сватко Злата – І місце;
Осадча Марина – І місце;
Покладюк Єлизавета – І місце;
Мартиненко Єва – три перших місця;
Огурна Анастасія – І місце;
Єфімова Альбіна – ІІ і ІV місце;
Максимець Софія – І місце;
Почтаренко Марія – І місце;
Гузьман Маргарита– ІІ місце;
Будник Діана – ІІ місце;
Ільєнко Альбіна і Муравков Юра – ІІ місце;
Максимяк Марія – ІІ місце;
Косенко Софія – ІІІ місце;
Тіхомірова Анастасія – ІІІ місце;
Ткач Аліса – ІІІ місце;
Царинна Юлія –ІІІ місце
(керівники гуртка Л.Букіна , А.Букіна , К.Овсієнко).

 

Змагання серед гуртківців «Спортивний туризм» з пішохідного туризму в закритих приміщеннях

У Будинку дитячої та юнацької творчості були проведенні змагання «Туристичні старти», під час яких вихованці проходили ряд туристичних етапів: паралельна переправа, рух по жердинах, навісна переправа, похила навісна переправа, траверс схилу, вертикальний та скельний підйом .
Переможців було відзначено грамотами та медалями.
Переможці серед дівчат:
Чуйченко Олена – І місце;
Хабанько Вікторія – ІІ місце;
Чернишенко Наталія –ІІІ місце;
Серед хлопців:
Попов Артем – І місце;
Сосєдов Тимур –ІІ місце;
Улащенко Євген – ІІІ місце
(керівник гуртка Є.Молчан).

 

Навчально-тренувальні збори з техніки пішохідного туризму

Відбулись навчально-тренувальні збори з техніки пішохідного туризму.
Готуючись до обласних та всеукраїнських змагань юні туристи Будинку дитячої та юнацької творчості відпрацьовували техніку подолання туристичних етапів на штучному рельєфі. Проходили та долали перешкоди на дистанціях: «Командна смуга перешкод», «Особиста смуга перешкод», «Зв’язки», «Рятувальні роботи». Основною метою зборів стали відпрацювання навиків та набуття досвіду з техніки пішохідного туризму. Досить складні ділянки маршруту на етапах – це самонаведення етапів, де туристи використовували свої навики: спритність, кмітливість, техніку, завзятість, фізичну підготовку та уміння працювати в команді. Головне правило зборів: «Ніколи не здавайся, рухайся тільки вверх і вперед!» (керівник гуртка Є.Молчан).


Аматорська Ліга м. Черкаси з баскетболу сезону 2020-2021р.р.

Арсеєнко Євген, вихованець гуртка «Баскетбол» (керівник гуртка Петренко І.В.) у складі команди БК «Ассоль» зіграли гру з вихованцями БК «Черкаські Мавпи» (хлопці 2005 р.н.) у змаганнях другого кола Аматорської ліги м. Черкаси, сезону 2020-2021р.р. Досвідчені смілянські спортсмени, своїми вдалими захисними діями, результативними розіграшами в атаках здобули перемогу з рахунком 78:69 на користь команди БК «Ассоль».

Наш вихованець Арсеєнко Євгеній реалізував три очковий кидок.

 

Участь у ХXIV Міжнародному конкурсі шкільних медіа

У конкурсі, що проходив у м. Миколаїв взяли участь вихованці Зразкового художнього колективу дитячої телестудії «Я+Ти» та дитячої радіостудії «Наш формат» (керівники гуртків А.Дудирєва, А.Самарський ). Учасниками представили роботи: телерепортаж «Військові капелани: вислухати, почути, допомогти» та радіорепортажі «Зустріч з військовим капеланом в студії «Тясмин», «Янголи пам’яті». Результати конкурсу очікуються.

 

Акція «Допомога безпритульним тваринам»

У Будинку дитячої та юнацької творчості проведено акцію «Допоможи безпритульним тваринам» (культорганізатор Сінаєвська В.). Вихованці клубу настільного тенісу «Енергія» та імідж-студії «Чарівне люстерко» (керівники гуртків С.Цьома, Н.Ященко) виготовили та встановили бокси, у які кожен бажаючий може покласти корм або інший «смаколик», і встановили їх у зоомагазинах «Поляна» (вул. Кармелюка, 84-А) та «Природа» (вул. Хмельницького, 38).

Також, у рамках акції вихованці гуртка «Судномоделювання» Ножко Семен та Великий Олександр (керівник гуртка В.Омельчнко) виготовили будиночок для чотирилапих друзів.
До акції доєдналися вихованці гуртка «Моделювання конструювання одягу» Марія Чубар і Анастасія Сереветник, які пошили для котиків лежачки (керівник гуртка А.Чернай).
Зібрана їжа для безпритульних тваринок, будочка, лежачки будуть передані волонтерам нашого міста.

 

Вклонімося тобі, Тарасе

Вихованці гуртка «Геологічне краєзнавство» (керівник гуртка Т.Антоневич) вшанували пам'ять Тараса Шевченка, поклавши квіти до пам'ятника біля Смілянського навчально-виховного комплексу №13.

 

Екскурсія на скалодром «Манеж»

Вихованці гуртка «Спортивний туризм» відвідали скалодром «Манеж».  Гуртківці, як справжні альпіністи випробували себе на штучному рельєфі.  Висота «Манежу» досягає 10 метрів заввишки. Діти спритно, швидко та легко долали туристичну перешкоду «Скельний підйом» (керівник гуртка Є. Молчан).

 

«Талант Кобзаря - муза пращурів»

Вихованці театрального гуртка «Міраж» Маліка Ель Ансарі, Мироненко Едуард, Михайло Ховко, Ангеліна Моцак підготували поетичні онлайн-читання поезії про Тараса Шевченка «Талант Кобзаря - муза пращурів».

 

Відеоролик «Шевченку-207»

З нагоди Дня народження Т.Шевченка гуртківці вокального гуртка «Максимум» (керівник гуртка М.Маслюк) та дитячої телестудії «Я+Ти» (керівник гуртка А.Дудирєва) продекламували поезію Кобзаря.

 

Участь в обласному конкурсі «Збережемо першоцвіти»

У конкурсі взяли участь вихованці гуртків декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва (керівники гуртків С.Опара, О.Корсун , В.Саєнко, Л.Бондар , В.Єрмолаєва., Н.Корсунь ). Вихованцями були представлені роботи «Крокуси», «Наші милі першоцвіти», «Бережімо красу природи!», «Підсніжники», «Першоцвіти збережу!», «Первоцвіти потребують захисту!». Результати конкурсу очікуються.

 

Година пам’яті «Зламана доля, та не зламана воля»

Вихованці Зразкового художнього колективу дитячого театру «Мікс» Селезньова Олександра, Реймер Олександр взяли участь у годині пам'яті та шани «Зламана доля, та не зламана воля». Гуртківці виконали твори Шевченка «Тече вода з-під явора», «Заповіт», «І досі сниться під горою» для відвідувачів міської дитячої бібліотеки (керівник гуртка І.Воробйова).

 

Квест «Стежками життя і творчості Кобзаря»

Для вихованців гуртків «Спортивний туризм» (керівник гуртка Є.Молчан) та початкового технічного моделювання з елементами художнього конструювання та технікою оригамі (керівник гуртка О.Корсун) проведено квест «Стежками життя і творчості Кобзаря». Учасники квесту пройшли станції: «Вперед», «Ерудит», «Літературна», «Креативна», «Фотограф», «Народ скаже, як зав’яже», під час яких активізували знання з біографії та творчості Т.Шевченка (культорганізатор В.Сінаєвська, методист Г.Оліфіренко).

 


Відкритий зимовий Кубок КДЮСШ «Олімп» з футболу серед юнаків 2006 р.н.

Команда вихованців футбольного клубу «Олімп» Будинку дитячої та юнацької творчості провела дві гри з командами СК «Київ» та «Зміна» з міста Київ. У першій грі з командою «Зміна» зафіксовано нічийний результат - 1:1, у другій грі наша команда поступилася одноліткам з Києва, команді СК «Київ» з рахунком 0:2. Після восьми зіграних турів наша команда посіла 3-тє місце у турнірній таблиці групи А (керівник гуртка В.Коломієць).

 

«Весняний вітер»

У Відкритому всеукраїнському фестивалі хореографічного мистецтва та змаганнях зі сучасних танців «Весняний вітер» взяли участь вихованці гуртка класично-естрадного танцю «Юлія». Гуртківці представили на розгляд журі танці «Дівчина в тренді», «Good mood», «Stars». За результатами змагань вихованці посіли два перших та одне третє місце(керівник гуртка Ю.Тимохіна).

 

Відеоролик до Всесвітнього дня дитячого телебачення та радіомовлення

Юні журналісти Зразкового художнього колективу дитячої телестудія «Я+Ти» підготували реп-вітання з нагоди свого професійного свята (керівник гуртка А.Дудирєва)

 

Майстер-клас «Подарунки мамам до 8 березня»

Для вихованців клубу настільного тенісу «Енергія» проведено майстер-клас «Подарунки мамам до 8 березня». Діти виготовили подарункові магнітики, оздоблені паперовими квітами (керівник гуртка А.Чернай)

 

Арт-Трамплін

17 лютого 2021 року у м. Київ вихованка Зразкового художнього колективу дитячого театру "Мікс" Онищук Аліна взяла участь у Всеукраїнському дистанційному багатожанровому конкурсі «Арт-Трамплін». За виконання жартівливого вірша "Лопотуха мила" у номінації "Художнє читання. Соло. 3 категорія - від 10 до 13 років" юна виконавиця здобула третє місце. Вітаємо з перемогою і бажаємо нових творчих успіхів!!!