Участь у Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Art Рeople Fest у ритмах весни»
У Всеукраїнському багатожанровому фестивалі-конкурсі «Art Рeople Fest у ритмах весни» взяли участь 101 вихованець БДЮТ. Крім хорошого настрою та позитивних вражень вихованці отримали призові місця.
У номінації «Вокал»:
1 місце – Кравчук Анна, Народний художній колектив театр естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О.);
У номінації «Вокально-хореографічна композиція»:
1 місце – Народний художній колектив театр естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О.) за композицію «Верба»;
2 місце - Народний художній колектив театр естрадної пісні «Ерідан» (керівник гуртка Шастун Н.О.) за композиції «Матроси» та «Верба рясна».
У номінації Хореографія:
1 місце - Варич Софія та Кравчук Віктор (гурток народного танцю «Водограй», керівник гуртка Каптенко А.В.);
1 місце – Шейко Маргаріта та Агарков Сергій (керівник гуртка Букіна Л.В.);
1 місце – Зразковий художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна Л.В.);
1 місце - ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна А.В.);
1 місце – молодша група ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Овсієнко К.В.);
2 місце – Федоренко Олександра та Фесун Ігор, Зразковий художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна Л.В.);
2 місце – Дядюша Владислав та Варич Софія (гурток народного танцю «Водограй», керівник гуртка Каптенко А.В.);
2 місце - ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» за танець «Вишиваночка» (керівник гуртка Букіна А.В.);
2 місце – старша група Зразкового художнього колективу ансамблю спортивного бального танцю «Колорит» (керівник гуртка Букіна Л.В.);
2 місце – ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» за танець «Болівуд по-українськи» (керівник гуртка Овсієнко К.В.);
3 місце - гурток народного танцю «Водограй», керівник гуртка Каптенко А.В.;
3 місце - Зразковий художній колектив ансамбль спортивного бального танцю «Колорит» за танець «Вальс» (керівник гуртка Букіна Л.В.).
Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості»
У конкурсі взяла участь Селезень Марія, вихованка театрального гуртка «Міраж», (керівник гуртка Симоненко С.І.). За підсумками конкурсу вихованка отримала 1 місце в номінації «Читці».
Участь у 26-х обласних змаганнях з пішохідного туризму серед шкільної та студентської молоді
Вихованці гуртка «Спортивний туризм» взяли участь у 26-х обласних змаганнях з пішохідного туризму серед шкільної та студентської молоді, Відкритому чемпіонаті області з пішохідного туризму у складі «Юніори та дорослі» та здобули 5-е місце на дистанції «Командна смуга перешкод» та на дистанції «Крос-похід».
Вихованці гуртка отримали досвід з техніки пішохідного туризму.
Чемпіонат України з КУДО серед новачків, м. Одеса
У змаганнях взяла участь команда м. Сміли, до складу якої увійшло 7 вихованців гуртка «Кудо» (керівник гуртка Діхтяр Р.В.) За результатами змагань:
1 місце - Легенький Юрій;
2 місце - Віштак Денис, Чапля Максим,Трохименко Дмитро,
ХVІІІ Традиційний Всеукраїнський турнір з вільної боротьби
серед юнаків 2004-2005 р.н., 2006-2008 р.н. 2009-2010р.н, присвяченого пам’яті тренера Опалінського Михайла Альбертовича в м. Тульчин. У турнірі взяли участь 4 вихованці спортивного клубу «Вольнік»
(керівники гуртків Пономаренко В.А., Панчоха М.І.). Всього у змаганнях взяло участь 190 спортсменів України.
За результатами змагань:
1 місце -Губанов Дмитро
2 місце - Боруц Ростислав